استان ها

تشریح ویژه برنامه‌های دهه استکبارستیزی در دانشگاه‌های فارس

رویداد برتر/ فارس مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس برنامه های 13 آبان و دهه استکبار ستیزی در دانشگاه های استان را تشریح کرد.

سعید یوسفی روز شنبه 8 آبان ماه در نشست مجازی با خبرنگاران با اشاره به 13 آبان و روز ملی استکبار بر آگاهی عمومی به ویژه نسل جوان نسبت به توطئه های آمریکا تاکید کرد و گفت: توطئه ها و شگردهای آمریکا برای دانش آموزان تبیین شد. ” برای پاسخ به چرایی شعار “مرگ بر آمریکا”.

وی افزود: برگزاری جلسات کارشناسی، پرسش و پاسخ، کرسی های آزاد اندیشی، دادگاه های آزاد، مناظره، همایش، نشست های روشنگری و تحلیل سیاسی، کرسی های همجنس گرایان و محافل معرفتی از جمله برنامه های دهه مبارزه با استکبار است. دهه استکبار. استان فارس.»

مسئول ناحیه بسیج دانش آموزی همچنین نمایشگاه عکس، ایستگاه کاریکاتور با موضوع بصیرتی، ایستگاه صلواتی و نصب تمثال شهدای دانش آموز را برپا کرد. 13 آبان و مسابقه شعر و قصه مبارزه با استکبار و شخصیت امام راحل، برگزاری وصیت نامه شهدای دانشجو در دانشگاه های فارس را از دیگر برنامه های دهه استکبار ستیزی عنوان کرد.

یوسفی شب شعر و محافل شعر خوانی دانش آموزی با موضوع مبارزه با استکبار، مسابقات ورزشی از جمله تقدیر از دانش آموزان و دانش آموزان نخبه طرح ساعد و زیارت پرفیض عاشورا به یاد شهدای دانش آموز و … .. همچنین به مناسبت دهه استکبار ستیزی در دانشگاه های استان فارس برگزار می شود.

وی با بیان اینکه شب یادواره شهدا و یادمان شهدای دانش آموز در زیر سومین یادمان شهدای دانش آموز فارس، بازدید و دیدار با خانواده شهدای دانش آموز، برگزاری تورهای گردشگری دانشجویی دانشجویی یک روزه با 13 آبان ماه قرار دارد، گفت: ماهیت استکبار و غرب از برنامه های دهه استکباری شامل مقام معظم رهبری و امام راحل در بستر فضای مجازی، راه اندازی کمپین هایی چون دشمن ستیزی و استکبار ستیزی، حضور دانشجو، کارشناسان تاریخ انقلاب و سخنرانان برجسته، سخنرانی نماز جمعه است. ، نمایش فیلم و مستند دهه ضد آریتمی در دانشگاه های آن برگزار می شود.

یوسفی خاطرنشان کرد: با موضوع غرب شناسی و استکبار ستیزی از 13 آبان ماه تا پایان سال تحصیلی در هر دانشگاه به صورت حضوری یک سری جلسات دانشگاهی با عنوان گروه های غرب شناسی برگزار می کنیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا