رویدادها

هشدار پلیس نسبت به بلوکه شدن سرمایه کاربران رمز ارز در صرافی‌های خارجی

بلوکه شدن |رمز ارز

رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتح ناجا هشدار داد که برخی از صرافی ها می توانند سرمایه کاربران ایرانی با استفاده از ارز را مسدود کنند.

سرهنگ علی محمد رجبی در گفت وگو با رویداد برتر وی با اشاره به برخی از سرمایه گذاری های ایران در زمینه ارزهای رمزنگاری شده گفت: متأسفانه تحریم های علیه مجارستان زمینه ای برای مسدود شدن سرمایه برخی از کاربران ایرانی در بورس های آنلاین آنلاین خارجی فراهم کرده است.

وی با بیان اینکه با توجه به روند صعودی و افزایشی قیمت ارزهای دیجیتال ، شاهد فعالیت صرافی های دیجیتال در فضای مجازی نیز هستیم ، گفت: آنها ارز را تبدیل می کنند و … اما آنچه نگران کننده است ، احتمال از دست دادن سرمایه مبادلات در اینها.

رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از وقوع جرایم سایبری پلیس فتا ناجا ادامه داد: به دلیل اعمال تحریم های مختلف علیه ایران ، برخی از بورس های آنلاین خارجی سرمایه کاربران را مسدود کرده و با احراز هویت کاربران ایرانی حساب های کاربری آنها را مسدود کردند که در نتیجه آنها از این افراد نمی توانند فعالیت خود را ادامه دهند و ممکن است صرافی های آنلاین خارجی دیگر نیز تحریم ها را دنبال کرده و با مسدود کردن حساب های ایرانی فعالیت آنها را مسدود کنند.

رجبی در پایان تأکید کرد که لازم است هموطنان عزیز در نظر داشته باشند که فعالیت در این صرافی ها می تواند عواقبی داشته باشد و باعث از دست دادن سرمایه آنها شود.

پیام تمام شد

دکمه بازگشت به بالا