ورزش

رقیبی که در میدان اخلاق هم شکست خورد/ شکایت از سرمربی تیم ذوب‌آهن – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، در بیانیه باشگاه پیکان آمده است: با گذشت دو دهه از شروع فوتبال حرفه ای در ایران که فوتبالیست ها مجبور به رعایت قانون هستند، برخی رفتارهای حرفه ای نشان از توانایی ما در پذیرش شکست و نتیجه نداشت. تیم در زمین است.

از این حیث بازنده های نتیجه به بهانه ها و توهمات واهی که خود به خود تولید می شوند متوسل می شوند که فقط باعث تشویش اذهان عمومی و اولویت دادن به متن فوتبالی می شود.

پیکان فصل گذشته در بازی مقابل ذوب آهن تصمیم داور را تغییر داد اما به قانون عمل کرد اما امروز سرمربی ذوب آهن پیکان را در آن بازی هدایت کرد و فکر می کردیم اخلاق و اصول حرفه ای رعایت شود. اینها اولویت های آنهاست.

جای تاسف است که حریف با شکست در رقابتی عادلانه در زمین، به بازی ناجوانمردانه تهمت و تهمت خارج از زمین روی آورد و این بار با تخطی از اصول اخلاقی و حرفه ای شکست خارج از زمین را رقم زد. .

در این راستا پس از ادعاهای واهی مبنی بر دیدار اخیر تیم های فوتبال پیکان و ذوب آهن در هفته سوم رقابت های لیگ برتر که به شایستگی، برتری آشکار و پیروزی پیکان به پایان رسید، لازم است به اطلاع رسانه های محترم و مردمی برسد. هواداران فوتبال را به کشور بیاورید.

اولین:
بر اساس ضوابط و مقررات، تنظیم برنامه مسابقات بر عهده سازمان لیگ برتر فوتبال معتبر کشور بوده و به عهده باشگاه ها نیست. بر این اساس باشگاه ها می توانند نظرات و دیدگاه های خود را درباره تاریخ برگزاری مسابقات به سازمان لیگ اعلام کنند و در نهایت به تصمیم سازمان تمکین کنند. به تعویق افتادن دیدار تیم های پیکان و ذوب آهن که به تیم فوتبال امید دارند و به درخواست باشگاه پیکان با مساعدت و موافقت باشگاه پیکان توانستند در روز فیفا با ترکیب کامل صف آرایی کنند. اعضای محترم تیم میهمان قبل از بازی می توانست به این موضوع اعتراض کند و نه بعد از شکست، تمایلی به حضور در ترکیب تیم ملی در این دیدار نداشت و گروه پیکان بدون شک از تصمیم نهایی متولی در این خصوص استقبال خواهد کرد.

دومین:
مسئولیت انتخاب و معرفی ورزشگاه برای این مسابقه بر عهده ورزشگاه است و سازمان لیگ و هیئت فوتبال نیز مسئولیت تایید را بر عهده دارند و هیچ باشگاهی در مقام تایید یا حذف این مسابقه نبوده است. در ورزشگاه های کشور برای برگزاری این مسابقه. از سوی دیگر به نظر می رسد برخی باشگاه ها از سابقه میزبانی ورزشگاه انقلاب کرج در مسابقات لیگ برتر بی اطلاع بوده و یا حتی اطلاعی از برگزاری دومین دیدار هفتگی تیم های هوادار با پیکان در آنجا توسط هواداران نداشته اند. از آخرین شکست باشگاه ذوب آهن تاکنون چنین مشکلی در جریان مسابقات لیگ برتر در این ورزشگاه رخ نداده است. همچنین بر اساس تصاویر و مستندات موجود، ادعای عدم استفاده از پوشش زمین در باران اساسا کذب است و البته روز بازی از روی زمین حذف شد تا مسابقه پوشش ویژه برگزار شود.

سوم:
طبق اعلام باشگاه ذوب آهن، اقامت دو تیم در هتل غیرقانونی است که طبق عرف و قانون در مورد استقرار تیم ها چنین ممنوعیتی وجود ندارد. اما با توجه به اینکه تمامی اردوهای تیم فوتبال پیکان قبل از هر بازی خانگی در هتل برگزار می‌شود، تیم میهمان می‌توانست مکان کمپ تهران خود را تغییر دهد و این یکی از موارد نادری است که می‌توان اعتراض کرد. معجزه در بیانیه.به نظر می رسد.

چهارم:
برخی موارد ذکر شده در مصاحبه مطبوعاتی سرمربی محترم باشگاه ذوب آهن، روابط عمومی و بیانیه باشگاه، مصداق بارز دروغ و تهمتی است که باشگاه پیکان نسبت به آن شکایت رسمی و قانونی خواهد کرد. با توجه به.

دکمه بازگشت به بالا