خبرهای کلی

ظرفیت بسیجیان شهرستان تنگستان در عرصه‌های مختلف استفاده شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، احمد لطفی یکشنبه شب در همایش بسیج باسواری به مناسبت هفته بسیج، ضمن تبریک هفته بسیج، گفت: بسیج مجموعه ای از صادق ترین، با تقواترین و شایسته ترین افراد جامعه است که هدفشان خدمت به مردم است. مردم. .

وی با بیان اینکه از ابتدای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تا به امروز شاهد زحمات ارزنده بسیج و بسیجیان بوده ایم، یادآور شد: بسیج در عرصه های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، دفاعی، امنیتی و جهادی نقش بسزایی دارد.

لطفی خاطرنشان کرد: بسیج برای اجرای طرح شهید سلیمانی تلاش زیادی در عرصه مددکاری، سلامت و اقتصاد در کشور داشته است.

فرماندار تنگستان با اشاره به اینکه کار بسیج در بحث شناسایی بیماران عروق کرونا در کشور بی نظیر بوده است، گفت: نقش بسیج در اقتصاد، معیشت مردم و بلایای طبیعی و غیر مترقبه بسیار عالی است. رضایت بخش.

وی تاکید کرد: با تفکر بسیجی در کشور کارهای زیادی انجام خواهد شد و اگر بخواهیم در گام دوم به اهداف تعیین شده برسیم و در کوتاه مدت مشکلات را حل کنیم، باید بسیج را یاد بگیریم.

لطفی تصریح کرد: جایی که تفکر بسیجی نهادینه شد ما موفق تر بودیم. مسئولین وظیفه دارند کار بسیج را انجام دهند و فرصتی را برای دیگران فراهم کنند تا برای کمک به مردم دست به کار شوند.

فرماندار تنگستان گفت: موفقیت های فراوان کشور مدیون تفکر بسیجی است و در جایی که تفکر بسیجی وجود دارد بیشترین پیشرفت را داشته ایم.

وی افزود: اگر بخواهیم از مسیری که در آن قرار داریم فراتر برویم، یعنی خروج از مشکلات و پیشرفت و موفقیت بیشتر، باید به سمت تفکر بسیجی حرکت کنیم.

لطفی از همه مسئولان، شهرداران، همه اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران خواست تا از ظرفیت بسیجیان استفاده کنند.

دکمه بازگشت به بالا