ورزش

فرشته کریمی از تیم فوتسال خط خورد!

به گزارش خبرگزاری رویداد برتر؛ فروزان سلیمانی سرمربی جدید تیم فوتبال بانوان پس از قطعی شدن انتخاب خود فهرستی از کسانی را که می خواست از بین آنها اولین اردوی تیم ملی را برپا کند را به فدراسیون فوتبال تحویل داد تا مسئولان این فدراسیون اقدامات لازم را انجام دهند. عمل. به اردوی سه روزه به میزبانی اردوی تیم ملی.

20 سلیمان در موقعیتی قرار داشت که مهسا کمالی به دلیل محرومیت نتوانست تیم ملی را همراهی کند و تعداد سرها به 19 کاهش یافت و غیبت چند بازیکن بسیار عجیب به نظر می رسید. بزرگترین گمشده لیست فروزان سلیمانی بی شک فرشته کریمی نیست!

ستاره فوتسال بانوان ایران که پیش از این در پیراهن تیم ملی خوش درخشید و فصل گذشته نیز موفق به کسب 2 دونده از بهترین دوندگان بانوان آسیا در لیگ کویت شد، توانست عملکرد درخشانی از خود به جای بگذارد و یکی از بهترین های لیگ و در وانت اوج آمادگی

فرشته کریمی از تیم فوتسال اخراج شد!

اما فروزان سلیمانی تصمیم گرفت نام ستاره زن 32 ساله فوتسال را یدک بکشد و در جمع دعوت شدگان به اردوی ملی برای آماده شدن برای مسابقات کافا 2022 شرکت نکرد!

ادامه مطلب

باید دید سرمربی تیم ملی چه پاسخی به دعوت کریمی خواهد داد اما پیگیری های خبرنگار ما از مسئولان فدراسیون فوتبال کویت نشان می دهد که فدراسیون فوتبال ایران نامه ای درباره وضعیت فرشته کریمی به کویت ارسال نکرده است. ستاره فوتسال بانوان دارد نه عدم اجازه کویتی ها.

فرشته کریمی از تیم فوتسال اخراج شد!

251253

دکمه بازگشت به بالا