ورزش

مظاهری برای سومین بار به دنبال فسخ قرارداد/ دردسر برای یک گلر – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مظاهری که پیش از این به صورت یک طرفه از تراکتورسازی جدا شده بود، سال گذشته قرارداد خود را با استقلال فسخ کرد و حالا نیمکت نشین و حتی داخل این تیم به باشگاه بازگشته است. او برای سومین بار است که می خواهد قراردادش را به هم بزند، هرچند این بار به نظر کار سختی در انتظارش است.

مظاهری نهم دی ماه به فدراسیون فوتبال و باشگاه استقلال اعلام کرد در صورت عدم دریافت مطالباتش قراردادش را یک طرفه فسخ می کند اما این بار برخلاف دو مورد قبلی شرایط متفاوتی را تجربه می کند.

با توجه به مبلغ دریافتی و جریمه، به نظر می رسد مظاهری به دلیل عدم دریافت مطالبات خود از باشگاه استقلال، قادر به فسخ قرارداد نیست.

طبق توافق دوجانبه، باشگاه استقلال در ابتدای فصل باید مبلغ 20 درصد قرارداد را پرداخت می کرد که این اتفاق رخ داد و وی در حالی که هنوز مهلت پرداخت قسط دوم قراردادش به پایان نرسیده بود، در تاریخ 29 درخواست فسخ کرد.

در مقابل، طبق سیاست نقل و انتقالات، قرارداد حداقل 2 روز پس از مهلت پرداخت فسخ می شود، در حالی که با احتساب تاریخ پایانی نیم فصل، هنوز یک هفته از مهلت باقی مانده است. باشگاه استقلال برای پرداخت ٪ 4.1 مظاهری دوم را پاس نکرد و این باشگاه در واقع این مبلغ نقدی و ٪٪ (شامل 5 ی ریم جریمه) را به این بازیکن پرداخت کرد و حداقل یک 10 درصد دیگر را برای جلوگیری از خروج مظاهری در وسط فصل

در نهایت مشخص نیست هدف از اصرار رشید برای عدم توافق با مسئولان باشگاه استقلال برای جدایی و پیوستن به تیم آینده چیست یا اینکه آبی ها می توانند با فسخ یک طرفه یا موانع قانونی برای سومین بار به همکاری خود پایان دهند. در تلاش سوم به بن بست می رسد.

مظاهری البته مذاکرات خود را با باشگاه هایی که او را می خواهند آغاز می کند اما این اقدام برخلاف شرایط قبلی می تواند دردسر بزرگی برای بازیکن تمام کننده و باشگاه مورد نظر باشد.

در واقع در صورت پذیرش درخواست فسخ، این بازیکن می تواند بدون مشکل از استقلال به تیم دیگری منتقل شود، اما در صورتی که طبق مستندات استقلال این درخواست غیرقانونی تلقی شود و کمیته وضعیت فسخ را تایید نکند، دروازه بان یا باشگاه بعدی با مجازات ها و جریمه های سنگین روبرو خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا