ورزش

پیکانی‌ها غیرمنصفانه صحبت می‌کنند/ ناراحت هستیم که بازی برگزار نشدواکنش باشگاه استقلال: پیکان ها ناعادلانه صحبت می کنند/ متاسفم که بازی برگزار نشد

معاون ارتباطات باشگاه استقلال به تشریح اظهارات سرپرست تیم فوتبال پیکان در جام حذفی درباره دیدار امروز از دست رفته دو تیم پرداخت.


به گزارش رویداد برتر، محمد نوری فر با اشاره به ناراحتی اعضای تیم استقلال وی در خصوص لغو بازی امروز مقابل پیکان گفت: مدیر محترم پیکان طوری صحبت می کند که انگار ما پیشرو هستیم. لیگ برتر از رویارویی با تیمی که چند هفته پیش بردیم می ترسیم. اتفاقا استقلالی ها تا ظهر دیروز تلاش کردند بازی را واگذار نکنند اما تست های تاج اجازه ندادند. اعضای تیم استقلال از این که چرا ناراحت هستند بازی به این دلیل برگزار نشد که استقلال در آستانه موفقیت است و انتظار می رفت در مسابقه حضور داشته باشد جام حذفی موفق باشید، اما متاسفانه کرونا رهایش نکرد.

وی افزود: «بنابراین این واقعا تعجب آور است سرپرست تیم پیکان با چه منطقی به این نتیجه رسید و آیا کمی واقع بین ترند؟ باید منصفانه صحبت کنیم و بدون شک استقلال و پیکان که بازی امروزشان لغو شد، از نظر برنامه ریزی شکست خوردند اما باشگاه استقلال او تابع قوانین فعلی بود و این رقابت ادامه پیدا نکرد.

مدیر رسانه ای تیم استقلال در پاسخ به سعید دقیقی سرپرست پیکان مبنی بر اینکه تا ساعت 12:30 در جلسه هماهنگی بازی صحبتی از تاج بازیکنان استقلال نشده بود، گفت: جلسه هماهنگی استقلال و پیکان بود. نه ساعت 12:30 شب و جلسه از ساعت 11 صبح شروع شد و یک ساعت بیشتر طول نکشید. در این جلسه آقای بیژن طاهری بلافاصله موضوع را به ناظر مسابقه معرفی کرد و در طول جلسه بارها موضوع تاج و تخت استقلالی ها را تلفنی پیگیری کرد. بنابراین اینکه در جلسه هماهنگی درباره کرونا بحث نشده است، صحت ندارد.

انتهای پیام//

بیشتر بخوانید:

ارز را وارد می کنم

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

دکمه بازگشت به بالا