خارجی

راز معامله «شهید شاه‌ولدی» با خدا در جزیره «بوارین»/ بارگاهی که میعادگاه عاشقان ولایت است

به گزارش گروه استانی ایلام خبرگزاری آنا شهید قاسم شاهولدی وی در سال 1388 به عنوان شهید گمنام بدرقه شده توسط اهالی استان ایلام در دانشگاه آزاد اسلامی به خاک سپرده شد. از همان روز اساتید، کارکنان و دانشجویان با زیارت مزار این شهید بزرگوار فعالیت خود را آغاز کردند و علاوه بر آن مزار این شهید هر روز محل عبادت مردم استان ایلام به ویژه در بدو تولد بود. . و شهادت ائمه.


بیشتر بخوانید:

درود بر مادر شهید شاه ولدی در دانشگاه آزاد اسلامی ایلام


دو سال بعد در پاییز 1400 این شهید والامقام با آزمایش DNA شناسایی شد و هیجانی وصف ناپذیر در استان ایلام به وجود آمد.

THE

صبر و استقامت خانواده این شهید بزرگوار به ویژه مادر شهید مثال زدنی بود.

شهید گمنامی که در عملیات والفجر 8 به شهادت رسید

شهید قاسم شاه ولدی اهل منطقه آستانه شازند استان مرکزی و از نیروهای لشکر 21 حمزه سیدالشهدا است که در عملیات والفجر 8 در سال 1364 به شهادت رسید.

شاهولدی جوانی 19 ساله بود که در سالهای ترس و خطر به امامت خود اعتراف کرد و در دفاع از انقلاب و ایران اسلامی به جبهه های حق باطل پیوست و سرانجام در بایرن به درجه رفیع شهادت نائل آمد. جزیره.

امروز 20 فروردین مصادف با سالروز تولد شهید قاسم شاه ولدی (19 فروردین 1354) شهیدی که پناهگاه مردم استان ایلام به ویژه جامعه دانشگاهی است و با وجود خود به اسلام عزت و اعتبار بخشیده است. . دانشگاه آزاد: شروع کلاس های شخصی در دانشگاه شور و شوق این شهید را دو چندان کرده است.

نوجوانی که استاد معنویت دانشگاه آزاد اسلامی شد

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان ایلام به خبرنگار آنا گفت: روز 20 فروردین منشأ فیض و معنویت در دانشگاه آزاد ایلام است، شهید قاسم شاه ولدی، شهید و نوجوانی که روزگاری استاد شد. معنویت و تهذیب در دانشگاه آزاد اسلامی».

حجت الاسلام امیر هادی زاده خاطرنشان کرد: نمی دانم شهید شاه ولدی در شهادتش در جزیره بایرن چه معامله ای با خدا انجام داد که امروز باعث دلگرمی دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه می شود.

وی تصریح کرد: آرامگاه شهید شاه ولدی به حق مرکز فرهنگی و مذهبی دانشگاه آزاد اسلام واحد ایلام است و شهدای گمنامی که در دانشگاه ها به خاک سپرده شده اند.

THE

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان ایلام تاکید کرد: ادای دین به این شهید و خانواده اش به معنای ادامه راه است و از خداوند می خواهیم که ما را در این راه نگه دارد.

قدردان خانواده شهید شاه ولدی هستیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ایلام نیز در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا، با بیان اینکه مزار شهید شاه ولدی امروز یکی از بزرگترین مراکز فرهنگی و معنوی ایلام است و به برکت این ارتفاع است، گفت: شهید ارشد دانشگاه آزاد اسلامی ایلام همه روزه میزبان مردم ایلام است.

بهروز ناصری تاکید کرد: مردم استان ایلام به ویژه جامعه دانشگاهی استان ایلام قدردان خانواده این شهید والامقام و مادرش هستند.

وی تصریح کرد: در شرایط کنونی که دشمن می‌خواهد ارزش‌ها و رشادت‌های دوران دفاع مقدس را تضعیف کند، بارگاه منور این شهید والامقام در دانشگاه آزاد اسلامی محل اجتماع دوستداران شهادت و شهادت است. و فرهنگسرای بزرگی که دستاوردهای دوران دفاع مقدس را تبیین می کند و کلاس درس.» و به راه خود ادامه دهند.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا