خبرهای کلی

نویدکیا: به آینده امیدواریم/ نبود VAR در این سطح عجیب است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، محرم نویدکیا در نشست خبری صبح جمعه بعد از بازی التعاون او گفت: “در نیمه دوم بسیار نامرتب بودیم و ضعیف بازی کردیم، اما همچنان امیدواریم که بلند شویم زیرا 3 بازی دیگر وجود دارد و می توانیم به آینده امیدوار باشیم، باید آن را به تیم بدهیم.” التعاون این بازی رو هم تبریک میگم

خبرنگار ایرانی در پاسخ به سوال داوران گفت: نمی خواهم در مورد داور صحبت کنم، البته کارشناسان باید بگویند که این اخراج سختگیرانه ای بود که روند بازی را تغییر داد و باید مورد توجه قرار گیرد. در مورد صحنه ها مجازات های مشکوک زمانی که VAR وجود ندارد به ضرر تیم های عادی و مثل ما توسط کارشناسان اظهار نظر می شود.

سرمربی تیم سپاهان ادامه داد: وقتی همه شرایط برای VAR مهیا است، عجیب است که از آنها سوء استفاده نمی شود. در این سطح از فوتبال وجود دارد.” اینجوری نیست

وی افزود: در بدترین زمان ممکن 10 منحصر بفرد بلند شدیم و 80 دقیقه 10 منحصر بفرد بازی بسیار سختی است، ما سعی کردیم در نیمه اول بازی را کنترل کنیم و از کنار حمله کنیم، بعد از شروع بازی خوب سازماندهی شده بودیم، اما در نیمه اول چند موقعیت به حریف دادیم و در نهایت به گل رسیدیم. از یک ضربه آزاد شلیک کرد.

نویدکیا گفت: در نیمه دوم با یک گل زودهنگام که به آن گل رسیدیم، سازماندهی تیمی ما به هم ریخته بود و نظم و انضباط آنچنانی که یک تیم حرفه ای باید داشته باشد وجود نداشت و با آن شکست شرایط صعودمان سخت شد.

دکمه بازگشت به بالا