جامعه

اختصاص ۱۰ حوزه رویداد «عصر امید» به زیرساخت‌های پژوهشی

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از شیراز، عزیز سلطانی در این نشست ارزیابی شناسایی بذرها و زیرساخت های آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی استان های بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی شیرازی در راستای اجرای گام دوم آزاد اسلامی این دانشگاه با شعار عصر امید گفت: هیچ نمایشگاهی نمی تواند برای محصولات برگزار شود. بلکه مکانی است که مخاطبان خاص خود را دارد و سابقه ای برای انعقاد تفاهم نامه ها، قراردادها و جریان های درآمدی برای شرکت ها، بذرهای فناوری و زیرساخت های پژوهشی دانشگاهی دارد.


بیشتر بخوانید:

حمایت از هزار هسته و تیم تحقیقاتی در فاز دوم دانشگاه آزاد اسلامی


وی به مدیران شوراهای پژوهشی استان‌های شرکت‌کننده در مرحله دوم توصیه کرد که نمایندگان شرکت‌های هسته‌ای و فناوری شرکت‌کننده در این رویداد ملی گام دوم را برای حضور کامل در این رویداد انتخاب کنند. هر گونه قرارداد و تفاهم نامه با ادارات، بنیادها و کارخانه های ارجاع کننده داشته باشید.

نماینده سازمان مرکزی رویداد مرحله دوم و داور پرونده های زیرساخت آزمایشگاهی و همچنین یکی از اعضای هیئت داوران هفت نفره زیرساخت رویداد توضیح داد: فضای ویژه ای برای تعمیر به ویژه در نظر گرفته شد. . کلاس

مدرس دانشگاه آزاد اسلامی اراک تصریح کرد: با توجه به اهمیت و جایگاه واحدهای خدمات و تعمیرات مجتمع‌های تحقیقاتی، مراکز فناوری و شرکت‌های دانش‌بنیان، حوزه جداگانه‌ای برای برگزارکنندگان رویداد در دستور کار قرار گرفته است. “ون.

عضو هیئت داوران هفت نفره زیرساخت سراسری رویداد مرحله دوم دانشگاه آزاد اسلامی افزود: همزمان با برگزاری این رویداد گواهینامه مراکز و زیرساخت های فناوری و همچنین شرکت های دانش بنیان تکمیل و برای برگزاری این رویداد ارائه می شود. . برگزارکنندگان..

در

محمدامین شایگان، معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی شیراز با تاکید بر جایگاه رویداد ملی زودهنگام برای آینده دانشگاه، گفت: شرکت های دانش بنیان زیرساخت های کارگاه های مختلف خود را آماده کرده اند. آزمایشگاه ها برای ارائه خدمات ویژه برای این رویداد.

در ادامه این نشست، نمایندگان پژوهشی استان های فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد، نمونه هایی از زیرساخت های پژوهشی و هسته های فناوری درگیر در گام دوم را ارائه و توضیحاتی برای این گواهی ها ارائه کردند.

انتهای پیام/4117/4062/

دکمه بازگشت به بالا