ورزش

گرندپری پاریس را جایگزین بازی‌های آسیایی خواهیم کرد/ از کادر فنی تیم‌ ملی حمایت می‌کنیم

در گفت و گو با رویداد برتر از وی نام برده شد

هادی ساعی: جایگزینی گرندپری پاریس با بازی های آسیایی/ حمایت از تیم ملی

رئیس انجمن تکواندو گفت: قطعا از تیم ملی تیم ملی حمایت خواهیم کرد.

دیدارهای باقی مانده هفته های اول تا سوم مرحله پایانی بیستمین دوره از بیستمین دوره لیگ برتر تکواندو «جام خلیج فارس» دوشنبه 20 اردیبهشت ماه با حضور 6 تیم در خانه تکواندو برگزار شد.

هادی ساعی رئیس انجمن تکواندو در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری رویداد برتر، درباره کیفیت مسابقات گفت: فکر می‌کنم می‌توانیم بازی‌های کیفی خوبی را شاهد باشیم. با توجه به اینکه اکثریت تکواندوکاران تیم ملی در مسابقات قهرمانی نیز شرکت می کنند، این کیفیت با موفقیت بالا رفته است. با این حال، این تکواندوکاران از نظر بدنی آمادگی بهتری دارند.

وی در خصوص اعتراض برخی تیم ها به بخش داوری مسابقات لیگ گفت: مراجعات همیشه بین تیم ها و ورزشکاران مشکل و بحث برانگیز بوده است و این طبیعی است، اما تمام تلاش ما بر این است که این اشتباهات و اعتراضات را به حداقل برسانیم و در هر صورت این اشتباهات اکنون به لطف ارتقای تجهیزات کم شده است، اما گاهی اوقات اتفاق می افتد و همان خطا نتیجه را تغییر می دهد. اینکه بگوییم اصلاً در قضاوت اشتباهی وجود ندارد، درست نیست، اما سعی می کنیم این اشتباهات را به حداقل برسانیم.

رئیس انجمن تکواندو تغییرات در ترکیب تیم و کادر فنی در خصوص آینده این رشته تخصصی المپیک را تشریح کرد: خوشبختانه نوجوانان خوبی داریم که به تیم اضافه شده اند. اکثر فرزندان ما زیر 20 سال و یا حتی زیر 20 سال هستند، رقمی که نشان می دهد برای موفقیت در عرصه بین المللی به تجربه در زمینه های مهم نیاز دارند. امیدوار بودیم بچه ها در بازی های آسیایی و مسابقات جهانی دانش آموزی این تجربه را داشته باشند، متاسفانه هر دو از دست رفتند، اما هنوز مسابقات بیشتری در پیش داریم، مثل بازی های کشورهای اسلامی و قهرمانی آسیا که می توانیم در آن ها تست بزنیم. . تیم در این رویدادها

ساعی در پاسخ به این سوال که آیا تیم فعلی می تواند نتایج دوره های قبل را در مسابقات قهرمانی آسیا تکرار کند یا خیر؟ یافت شد: قهرمانی در آسیا همیشه سخت بوده و این بار مهم نیست اما امیدواریم کادر فنی در خدمت جوانان و تیم باشد.

رئیس انجمن تکواندو درباره وضعیت قرارداد بیژن مقانلو به دلیل تعویق بازی های آسیایی تصریح کرد: قطعا از کادر فنی تیم ملی برای حضور در مسابقات پیش رو حمایت خواهیم کرد. درست است که تعویق بازی های آسیایی هانگزو برنامه ما را تغییر داده است اما همچنان هدف ما موفقیت در مسابقات است. ما مجبور نبودیم در مسابقات آسیایی گرندپری پاریس حضور داشته باشیم که احتمالاً رویدادهای اخیر را جایگزین آن می کنیم تا تکواندوکاران دارای سهمیه در این رویداد حضور پیدا کنند.

ساعی در پایان درباره وضعیت مالی انجمن گفت: همانطور که قبلاً گفتم، روزی که عهد را تحویل گرفتیم و عهد بدهکار را به ما دادیم، خزانه خالی بود. موضوعی که از قبل قابل پیش بینی بود اما گله ای نبود. تلاش می کنیم با دست خالی به اهدافمان برسیم. در حال حاضر 100 تکواندوکار در اردو حضور دارند که هر کدام به راحتی یک میلیون تومان در روز هزینه می کنند، حالا تصور کنید اردوی نوزادان و نوجوانان شروع شود و تعداد آنها به 200 نفر برسد، کار بسیار سختی است اما ادامه می دهیم.

انتهای پیام//

دکمه بازگشت به بالا