ورزش

به عقب بر نمی‌گردم/ هدفم کمربند قهرمانی حرفه‌ای است

گودری: به عقب بر نمی گردم/ هدفم کمربند قهرمانی حرفه ای است

رضا گودری گفت: هدفم حضور در مسابقات MMA و کسب کمربند قهرمانی در سازمان کشتی حرفه ای است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری رویداد برتر، رضا گودری مبارز و اولین رزمی کار ایرانی فعال در 6 رشته رزمی صبح امروز (یکشنبه 5 تیر) از فعالیت های خود در «ونوم» به رسانه ها گفت. “سازمان: این سازمان 12 عضو ایرانی دارد که من از سال 2020 در این سازمان عضویت دارم و مدال های زیادی در بوکس حرفه ای کسب کرده ام.

گودری با اشاره به برنامه های پیش رو توضیح داد: حدود سه تا چهار ماه در مسابقات آمریکا و تمرین خواهم کرد اما همیشه زیر پرچم ایران می جنگم و رنکینگ جهانی این رشته به نمایندگی از کشور ثبت خواهد شد. انجمن. ورزشکار “من می توانم در 6 رشته رزمی بجنگم که هر کدام حریف خود را دارد، سالی در چند رشته می توانم مبارزه کنم اما امکان ندارد در یک سال در هر 6 رشته به طور همزمان بجنگم.

وی در این رابطه ادامه داد: ورزش حرفه ای خود را با کاراته آزاد شروع کردم و 20 سال کار کردم، همچنین در سوپرلیگ کاراته و تیم ملی نیز حضور داشتم. در سال 2018 مجبور شدم کاراته را کنار بگذارم زیرا هدفم مبارزه در مسابقات MMA یا هنرهای رزمی ترکیبی بود.

گودری در مورد دلیل دور شدنش از کاراته گفت: “کاراته از MMA بسیار دور است، بنابراین مجبور شدم موی تای، بوکس، جوجیتسو و کشتی را یاد بگیرم.” به همین دلیل کاراته را ترک کردم اما در این مدت به دلیل تاج گذاری برنامه هایم به عقب افتاد.

این مبارز ایرانی درباره مبلغ قراردادش با “ونوم” گفت: قراردادم با ونو سه ماه دیگر به پایان می رسد، هدفم حضور در مسابقات MMA و گرفتن کمربند قهرمانی در سازمان کشتی حرفه ای است. من در یک کمپ آموزشی برای امضای قرارداد رسمی با یک سازمان معتبر هستم زیرا مبارزان حرفه ای نمی توانند مستقیماً با این سازمان ها قرارداد ببندند.

گودری با اشاره به سفر سختی که در این سال ها پشت سر گذاشته است، گفت: برای تحصیل در رشته های رزمی و تکمیل دوره آموزشی به شرق آسیا رفتم، ایرانی ها در سازمان های بین المللی که در سازمان ونوم نیز عضویت دارند، رزمندگان خوب و قابل احترامی دارند. رهبران این سازمان مسلمان هستند و اکثر مبارزان مسلمان در این سازمان عضویت دارند.

این رزمی کار ایرانی در ادامه خاطرنشان کرد: وقتی از من خواسته شد به ایران برگشتم و با مجوز شورای برون مرزی طی مراحل اداری به مسابقات رفتم. فعلا برای آینده به ایران نگاه می کنم، یعنی بعد از بازنشستگی به ایران می آیم و در کشورم به فعالیت ادامه می دهم. “ونوم” در کل جهان تنها چهار کمپ دارد. ایران نیز فرصت ایجاد کمپ پنجم را دارد اما متاسفانه تحریم ها مانع از آن شده است.

گودری در پایان با اشاره به راه اندازی MMA در ایران گفت: هنرهای رزمی ترکیبی در ایران رشته جدیدی است و راه اندازی آن در کشور اتفاق خوبی بود، اما بازگشت برخی از آنها فایده ای ندارد. “

انتهای پیام//

دکمه بازگشت به بالا