استان ها

لبخند شیرین کودکان، هدیه ای آسمانی است

رویداد برتر/ همدان دبیر بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان گفت: لبخند شیرین کودکان هدیه ای آسمانی است که باید در آن مشارکت کرد و این همان چیزی است که بازیگران در حوزه کودک و نوجوان مهم می دانند. تئاتر.”

به گزارش رویداد برتر، امیر مشهدی عباس دوشنبه 6 تیرماه در اختتامیه جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان ادامه داد: در اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، بیش از هر چیز خدا را شاکر هستم که به تئاتر کودک با این شور و شوق. از اینکه در شهر کهن تاریخ و تمدن ایران با هنرمندان و گروه های تئاتر شادی را برای مردم به ارمغان آوردید بسیار سپاسگزارم. بابت این همه خوبی و دوستی هنرمندانه از مردم محترم و فرهیخته همدان تشکر می کنم که همراهی شان نشان داده تئاتر یک هنر زنده و رسانه ای پویا است که می تواند رسالت خود را در عرصه آموزش انجام دهد و به ساختن بهتر امیدوار است. فردا.

دبیر بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان افزود: با تشکر و قدردانی از جناب عالی، بزرگان هنری کشور که دو سال پس از بیماری کرونا وظیفه خود را احساس کردند، با بازیگران و اهالی تئاتر همراه شدند. . «و او با خوشحالی مسیر دشوار بحران را پشت سر گذاشته است؛ من صمیمانه از آن قدردانی می کنم.

مشهدی عباس خاطرنشان کرد: بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با کاستی هایی که من هم متوجه آن می شوم و شادی هایی که همه از عشق تماشاگران تئاتر نشات می گیرد به پایان رسیده است. انرژی این رویداد را به شهرها و کشورهای خود به عنوان یادگاری بیاورید و ایده ای از عشق و شادی را در شهرهای خود بسازید.

وی گفت: آمار گروه های شرکت کننده در دسترس است. ستاد جشنواره میزبان بیش از 800 هنرمند و خواهر و برادرشان به تعداد محدود بوده است. در پایان می خواهم به دو نکته اشاره کنم که می تواند یک امتیاز مثبت برای دوره بیست و هشتم باشد.

وی با بیان اینکه محوریت جشنواره در این دوره بر استانداردسازی بود، گفت: ابتدا در این دوره بر ایجاد شرایط استاندارد برای جشنواره کودک و نوجوان تاکید شده است؛ علاوه بر کودک، بخش نوجوانان، خیابانی و نوجوانان، بخش جامع تئاتر با کمک هنرمندان بهزیستی، بخش نمایشی با حضور هنرمندان زیر 18 سال با تاکتیک های آموزشی به جشنواره اضافه شده است.

دبیر بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان تصریح کرد: نکته دوم پیشنهاد این کودک تئاتر کودک و نوجوان است که امیدوارم به طور کامل مورد توجه قرار گیرد و شرایط اجرا در آینده فراهم شود. اکنون ظرفیت تئاتر کودک و نوجوان ایران فراتر از مرزها است و آثار اندیشمندان و هنرمندان ایرانی در هر نقطه از این جهان پهناور قابل روی صحنه رفتن است. برای رسیدن به این هدف باید در کنار جشنواره کودک و نوجوان، ظرفیت ایجاد بازار نمایشی برای گسترش اندیشه متعالی ایران اسلامی در راستای اعلام گام دوم انقلاب در جهان تامین شود. .

مشهدی عباس در آخرین بخش از سخنان خود گفت: خداوند را به خاطر حضور کادر اجرایی جشنواره در تهران و همدان که عاشقانه وقت خود را برای برگزاری این مهم نثار کردند و از همه بهتر برای عزیزانشان گذشت، سپاسگزارم. درباره پورتال. “خدا می خواهد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا