اقتصادی

افق روشنی در انتظار اقتصاد کشور است/ دولتمردان کشور را دعا کنید

رویداد برتر/گلستان وزیر اقتصاد و دارایی با اشاره به اینکه تلاش ها برای حل مشکلات اقتصادی با تدبیر و تلاش دولت با جدیت ادامه دارد، گفت: به فضل الهی کشور آینده روشنی در پیش رو دارد. اقتصاد.

سید احسان خاندوزی یکشنبه شب در اجتماع عزاداران حسینی هیئت فاطمیون در جوار حرم مطهر امامزاده یحیی بن زاید علیه السلام با اشاره به اینکه خدا را شکر می کنم که به شهری که نمادی است آمدم. شهر. وحدت و همدلی، در شب عاشورا گفت: حضرت یحیی بن زید (علیه السلام) نواده مستقیم امام سجاد (علیه السلام) و مایه خیر و برکت برای همگان در استان گلستان و گنبدکاووس است. شهر

وی با بیان اینکه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و تلاش های دولت تدبیر و امید در ماه های اخیر به صورت فشرده و جدی ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: شک نکنید با توکل به خداوند روزهای درخشانی در انتظار کشور عزیزمان است.

وزیر اقتصاد و دارایی با تاکید بر اینکه برای حل مشکلات مردم از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد، ادامه داد: از شما عزیزان نیز می خواهم که دولتمردان به ویژه رئیس جمهور را از دعای خیر خود بی نصیب نگذارید که دشمنان خارجی را شکست دهد و دشمنان خارجی را شکست دهد. بدخواهان داخلی و اینکه در خدمت به مردم موفق خواهند بود.

به گزارش رویداد برتر، در حاشیه این بازدید مسئولان و مدیران ارشد شهرستان گنبدکاووس و عزاداران حسینی این شهرستان از وزیر اقتصاد و دارایی خواستار اجرای طرح جامع تعمیر و توسعه حرم شدند. امامزاده یحیی بن زید علیه السلام.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا