اقتصادی

چگونه سهام بورسی را وثیقه وام کنیم؟

مدیر فنی پروژه احراز هویت الکترونیکی Központi Értektár Zrt فرآیند احراز هویت موجودی مورد نیاز برای گرفتن وام را توضیح داد.

مسعود صدکی در گفت وگو با رویداد برتر، با تاکید بر اینکه مخاطبان اصلی سامانه احراز هویت الکترونیکی عموم مردم هستند، اظهار کرد: به همین منظور با همکاری بانک ها سعی کردیم این فرآیند را با کمترین پیچیدگی ارائه کنیم. به طوری که مردم می توانند با خرید آنلاین و تنها با استفاده از تلفن همراه خود، تسهیلات را تعهد کنند.

وی همچنین درباره نحوه بهره مندی از این سرویس توضیح داد: متقاضیان برای دریافت این سرویس باید در سامانه جامع مشتری و یا سامانه سجام ثبت نام و احراز هویت کنند. در این راستا باید شرایط و ضوابط مربوط به تایید الکترونیکی سهام را بپذیرند و کلیه بندهای مربوط را با دقت مطالعه کنند.

مدیر فنی پروژه احراز هویت الکترونیکی Központi Ertötár Zrt ادامه داد: یکی از مزیت های احراز هویت الکترونیکی سهام و اختیار معامله ثبات بازار سرمایه است. بنابراین مردم می توانند به جای فروش اموال خود و استفاده از آن برای امور خود، از بانک تامین مالی استفاده کنند.

صدکی با بیان اینکه کنترل الکترونیکی سهام پل ارتباطی بورس و بازار مالی است، اظهار داشت: در نتیجه بانک ها به عنوان یکی از عوامل اصلی در این فرآیند نقش آفرینی می کنند. در حال حاضر سه بانک ملی آنلاین و رسالت به این روند پیوسته و این گزینه را به درگاه های خود اضافه کرده اند.

وی تاکید کرد که Központi Ertötár Zrt هیچ محدودیتی برای ارائه این خدمات به سایر بانک ها ندارد. این شرکت تفاهم نامه هایی را برای افزودن به لیست حقوقی تنظیم می کند و پس از آن به صورت عمومی اعلام می شود که سایر بانک ها نیز ملحق می شوند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا