ورزش

اصولی: هیچ بحثی در مورد کی‌روش مطرح نشد

به گزارش خبرگزاری رویداد برتر؛ در حالی که همه خبرنگاران منتظر پایان جلسه هیئت مدیره و خروج سخنگوی انجمن بودند، احسان اصولی در جمع خبرنگاران حاضر شد و در حالی که همه منتظر اظهارات قاطع او از روی نیمکت تیم ملی بودند، او بار دیگر به صحبت پرداخت. حرف هایی که فضای تیم ملی را تغییر داد در هاله ای از ابهام نگه داشت.

* جلسه هیئت مدیره؟
این اولین جلسه هیئت مدیره در دوره جدید بود که عمده موضوعات و بحث های آن بیشتر گزارشات بخش های مختلف انجمن بود. مالی، اداری، تیم ملی و … اداراتی که گزارشی را ارائه کرده و در مورد آن بحث و تبادل نظر کرده اند و همچنین مواردی که قبلا پیگیری شده و نیاز به تایید شورای حکام داشته اند، تاییدیه شورای حکام را دریافت کرده اند یا جلسه برگزار شد.نتیجه گیری شد

* در مورد کی حرف می زنی؟
در مورد تیم های ملی گزارش هایی منتشر شد و همه تیم های ملی مطرح شدند، اما به این موضوع اشاره نشد. برای فدراسیون و هیئت مدیره این مهم است که همه تیم های ملی با بهترین شرایط ممکن در مسابقات پیش رو شرکت کنند و قطعا حضور پررنگ و شاد تیم ملی بزرگسالان در رقابت های جام جهانی از اهمیت بالایی برخوردار است، اما این مهم بود. اشاره نشده.

* دیروز می گفتید اسکوچیچ سرمربی می ماند اما امروز…؟
سرمربی تیم آقای اسکوچیچ است و من نمی فهمم چرا اصرار دارد چیزی را تکرار کند. شورای حاکمیت حاشیه ایجاد نمی کند و دوستان گمانه زنی می کنند و بعد مطالبه می کنند که چه شده است. من به عنوان سخنگوی انجمن اتفاقات رخ داده را ارائه می کنم و آن را تحلیل نمی کنم.

* رفتن زودهنگام میرشاد مجدی؟
آقای مجدی در قالب وبینار با کنفدراسیون فوتبال آسیا یا فیفا جلسه داشت و به همین دلیل جلسه را ترک کرد، در نهایت فدراسیون فوتبال بهترین شرایط و تصمیمات را برای هر تیم ملی می گیرد و امروز بحثی در کار نیست. یا تصمیمی در این زمینه گرفته شد.

* اسکوچیچ تا جام جهانی سرمربی می ماند؟
ببین، ببین، ببین؛ ما به شما می گوییم چه اتفاقی افتاده است. کمیته ها و کمیته فنی نقش مشورتی دارند و نظر آنها برای ما مهم است و قطعا هر تصمیمی که در حوزه فنی… یا حتی در حوزه استان باشد کمیته امور استان ها وارد شده است و در مورد از VAR، کمیته داوران گزارشی را ارائه کرد تصمیم گیرنده نهایی هیئت مدیره است، اما کمیته ها نقش مشورتی و نظر کارشناسی دارند.

* صحبت های نماینده مجلس و قرار بازداشت صحت دارد؟
من اینجا آمدم تا در مورد جلسه شورای حکام صحبت کنم و مصوبات شورای حکام را اعلام کنم.

* دیدار اسکوچیچ با تاج؟
چیز دیگری ندید. سرمربی تیم ملی خیلی های دیگر را ندیده است و نمی شود اینطوری پیش رفت. بگذارید انجمن در فضایی با ثبات و هماهنگ کار خود را انجام دهد و به امید اینکه بتوانیم این رویداد را با سربلندی پشت سر بگذاریم.

* آخرین بازی فیفادی و دو بازی مهم با اروگوئه و سنگال. آیا این اردو در اختیار سرمربی جام جهانی است؟
ما حرف شما را شنیدیم، آن را توصیه کردیم، بسیار متشکرم. شما همه مضامین و معانی را دارید و … تکرار می کنم؟ در مورد اساسنامه استان ها پیشنهادی داشتیم که کار کارشناسی کامل تری در این خصوص انجام شود. در مورد پاداش تیم فوتسال تصمیمی داشتیم که با توجه به جذب تیم تصویب شد. در این جلسه درباره همه تیم های ملی به تفصیل صحبت شد و جلسه بعدی هفته آینده خواهد بود.

اکنون همه منتظر هفته آینده و جلسه بعدی هیئت مدیره هستند. اگرچه شاید تا آن زمان اخبار دقیق تری به بیرون درز کند.

258 258

دکمه بازگشت به بالا