ورزش

شکایت برند منیریه‌ای از پرسپولیس!

امروز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه شرکت تامین کننده لباس های باشگاه پرسپولیس آل اسپرت از این باشگاه شکایت کرده و 37 میلیارد تومان از این باشگاه طلب کرده است. حتی گفته شده است که حساب باشگاه پرسپولیس به دلیل این شکایت مسدود شده و مسئولان باشگاه در تلاش برای رفع این محرومیت هستند.

در همین رابطه وحید جعفری مدیر بخش خاورمیانه آلشپرت در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنلاین رویداد برتر گفت: من هم این خبر را خواندم اما باید اعلام کنم که شکایت کننده این خبر را نخوانده است. نماینده ما، اما نماینده سابق شرکت ما. از باشگاه پرسپولیس و من شکایت شد اما چون در باشگاه پرسپولیس کسی نبود که بتواند از این پرونده دفاع کند، از این فرصت استفاده کرد و رای داد که حق این کار را ندارد. او هم این رای را علیه من داد.

وی افزود: این فرد نماینده سابق ما است و ربطی به ما ندارد و شکایت او ربطی به شرکت ما ندارد. ما بیش از 15 سال است که با باشگاه های ایرانی همکاری می کنیم و موضع ما همیشه حمایتی بوده است و اگر مشکلی بود شکایت نکردیم و همه چیز را مسالمت آمیز حل کردیم.

جعفری روشن کرد: با این پرونده ها شکایت های زیادی را مطرح کرد و متأسفانه در برخی موارد رأی صادر شد. دقیقا دو سال پیش بود که این فرد از باشگاه استقلال شکایت کرد و میز و صندلی آن را مصادره کرد! اما اعلام کردیم که این شکایت به ما ربطی ندارد و این سوالات توهمی و دور از منطق است. این فرد 17 پرونده علیه من تشکیل داد و از ما از پرسپولیس شکایت کرد.

بیشتر بخوانید:

257 251

دکمه بازگشت به بالا