ورزش

والیبالیست‌های اعزامی به جام واگنر مشخص شدند

به گزارش شفاف، نوزدهمین دوره مسابقات والیبال جام واگنر لهستان با حضور چهار تیم از ایران، صربستان، لهستان و آرژانتین طی روزهای 7 تا 29 مردادماه برگزار می شود.

تیم والیبال ایران برای شرکت در جام واگنر بامداد یکشنبه 2 مردادماه تهران را به مقصد لهستان ترک می کند و بهروز عطایی سرمربی تیم ملی فهرست 14 بازیکن خود را مشخص کرده است. نژاد

سید محمد موسوی (کاپیتان)، میلاد عبادی پور، امیرحسین اسفندیار، مرتضی شریفی، محمدجواد معنوی نژاد، علی اصغر مگدار، امیرحسین توخته، مهدی جلوه، امین اسماعیل نژاد، صابر کاظمی، جواد کریمی، محمد محمدی محمدرضا بازیکنان ایرانی در این مسابقه حضور دارند. تیم در واگنر – جام.

هدایت تیم والیبال ایران را بهروز عطایی سرمربی، اکبر محمدی (سرمربی)، علیرضا طلوکیان، عظیم جزیده و احمد لاهوتی (مربی)، یاناس (مربی بدنساز)، علی فرهادی (پزشک)، رضا قلی پور (درمانگر) بر عهده دارند. حسین خوریانی، امین علی اکبری (آنالیزور) و محمدمهدی افشاری (ماساژور) دیگر اعضای کادر فنی تیم والیبال ایران برای حضور در این مسابقات هستند.

تیم والیبال ایران پس از جام واگنر برای حضور در جام جهانی مردان به اسلوونی سفر خواهد کرد و طبق اعلام کادر فنی تیم ملی، این احتمال وجود دارد که شهروز همایونفرمنش نیز در اردوی اسلوونی و لهستان حضور داشته باشد اما در نهایت یک روز مانده به شروع مسابقات، 14 بازیکن ایرانی برای حضور در مسابقات جهانی مردان انتخاب می شوند.

تیم ایران در مرحله مقدماتی مسابقات جهانی مردان در اسلوونی به مصاف حریفان خود (آرژانتین، مصر و هلند) می رود.

دکمه بازگشت به بالا