استان ها

بسیج مردمی‌ترین تشکل جهان است/دشمن ایران قوی را بر نمی‌تابد

رویداد برتر/پرس معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با اشاره به خدمات کارآمد بسیج در چهارده دهه گذشته، این سازمان را پرمخاطب ترین سازمان جهان دانست که بدون چشمداشت مالی در همه عرصه ها حضور موثر دارد.

اسماعیل محبی پور روز شنبه در گردهمایی بسیجیان و پیشکسوتان جهاد و شهادت در مصلی الغدیر شهرستان لامرد اظهار داشت: دشمن ایران قدرتمند نمی خواهد و نه تنها به دنبال اسلام، بلکه به دنبال نام اسلام است. . در کشور ما وجود ندارد. این رویکرد را در اغتشاشات سال های اخیر دیده ایم.

به گزارش استانداری فارس، محبی پور با بیان اینکه در اغتشاشات اخیر عده ای خائن به کانادا پناه بردند و پاسخ جمهوری اسلامی به توطئه دشمن را قاطعانه دانستند و خاطرنشان کرد: اگر دشمن ضربه بزند ضربه سخت تری به آن وارد می شود. همانطور که در بزرگترین جنگ رسانه ای شکست خورد.

وی با تبریک بسیج هفتم گفت: در آذرماه سال 58 که حضرت امام (ره) دستور تشکیل بسیج را دادند، خبری از جنگ تحمیلی نبود، حدود 10 ماه قبل از جنگ با آن قیافه بلند این دستور را دادند. . خود.

محبی پور خاطرنشان کرد: امروز پس از 43 سال وقتی کتاب بسیج را ورق می زنیم و خدمات آن را در نظر می گیریم متوجه می شویم که بسیج مستضعفین مردمی ترین سازمان جهان است که هیچ بودجه و ارتباطی با نیروهای جهادی ندارد. گروه یا جنبش همه زمینه ها حضور دارند و در حال پیشرفت هستند.

وی ادامه داد: بسیج در چهار دهه گذشته در سازندگی، سازندگی، امنیت، امداد، توزیع کمک های دینی و انسان دوستانه و… حضور داشته است. منطقه و هر جا که مردم به آن نیاز داشتند حضور موثری داشت.

معاون استاندار فارس افزود: دشمن جرات حمله نظامی به ایران اسلامی را ندارد زیرا امروز بهترین نیروی انسانی، ایثار و شهادت، تاکتیک های نظامی و امکانات نظامی را برای مقابله با دشمن داریم.

محیبی پور با بیان اینکه بسیج اعتقادات دینی دارد و در همه عرصه ها ورود پیدا می کند، خاطرنشان کرد: بسیج دانشگاهی ترین ارتش است و حدود آن محدود نیست و با این نگاه بسیج وارد عرصه جهادی و اقتصادی شد.

معاون استاندار فارس با اشاره به جایگاه لامرد در این استان گفت: لامرد از نظر جمعیت و تعداد رزمندگان و همچنین تعداد رزمندگان بسیجی و شهدای استان یکی از شهرستان های شاخص فارس و کشور است. دفاع مقدس عصر. تقدیم به 260 شهید سرافراز از شهید فرهنگی بین المللی حجت الاسلام شیخ ابراهیم انصاری تا شریفی از شهدای مدافع حرم.

محبی پور با بیان اینکه امروز شهرستان لامرد نسبت به دهه 60 دستخوش تغییرات اساسی شده است، خاطرنشان کرد: این شهرستان و سایر نقاط استان فارس از نظر زیرساخت ها، شاخص های رشد و توسعه قابل مقایسه با گذشته نیست.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا