خبرهای کلی

۱۱۲ کیلومتر از راه روستایی انگوت تسطیح و کمپکت شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، علی بابازاده بعدازظهر دوشنبه در بازدید از محور قره آغاج اظهار داشت: ۱۱۲ کیلومتر از راه روستایی شهرک انگوت برای روان سازی و تسهیل تردد در هفت ماه گذشته تسطیح و متراکم شده است.

وی با بیان اینکه اداره راه شهرستان انگوت نگهداری 438 کیلومتر راه ارتباطی را بر عهده دارد، گفت: خط کشی 71 کیلومتر از محورهای ارتباطی شهرستان انگوت، تعریض 950 متر شیب در جهت خروجی اضطراری و حذف و تعمیر 30 مورد خطرناک و در هفت ماهه پایانی سال حوادث زیادی در چهارراه انگوت به دلیل فعالیت راهداران رخ داد.

رئیس اداره راهداری و ترافیک راهداری انگوت گفت: 220 کیلومتر عملیات برش در محورهای روستاهای کورامالو، خانعلی کندی، ماراللو، شهبازلو، گلین بلاغی، کنتر، زاوی سنگ، چنار خروسلو، کچی علیا و سفلی انجام شد. محور قشلاقی، قشلاق آقابابا، قطار کندی، ایلخی، سلوک، قره سقال و درگاهلو – زیوه نیز تکمیل شده است.

بابازاده از تعویض 290 تابلوی اخطاریه و انتظامی در محورهای ترافیکی شهرستان انگوت خبر داد و اظهار داشت: در مدت مذکور همچنین 18 اخطار کتبی به متخلفان ساخت و سازهای غیرمجاز و 12 مورد تماس با دستفروشان ارسال شد.

330 کیلومتر از محورهای ارتباطی انگوت آسفالت‌زدایی شد، وی افزود: حفاظت و حفظ ایمنی تردد جاده‌ای به عنوان سرمایه ملی از اولویت‌های مهم اداره کل راهداری است و روان‌سازی راه‌های روستایی و تسهیل در تردد آنها از جمله موارد مهم است. وظایف مدیران راه.

دکمه بازگشت به بالا