خارجی

آس خبر داد؛ کی روش از هدایت ایران استعفا کرد

روزنامه آس از استعفای کارلوس کی روش از سرمربیگری تیم ملی ایران خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، روزنامه اس اسپانیا از استعفای کارلوس کی روش از هدایت تیم ملی ایران پس از جام جهانی خبر داد.

این روزنامه در گزارش خود درباره کی روش نوشت: سرمربی پرتغالی پس از حذف تیم ملی ایران در مرحله گروهی جام جهانی قطر در پیامی در شبکه های اجتماعی تصمیم خود را اعلام کرد.

کی روش به جای اسکوچیچ سرمربی کروات به تیم ملی ایران بازگشت اما پس از حذف در دور اول استعفا داد. سرمربی پرتغالی 4 ماه مدیریت این تیم را بر عهده داشت و نتوانست به هدف اصلی خود در جام جهانی دست یابد.

کی روش چهارشنبه هفته جاری در شبکه های اجتماعی تصمیم خود را اعلام کرد و به سومین دوره سرمربیگری خود در ایران پایان داد. او از سال 2011 روی نیمکت این تیم شروع کرد و آنها را به سه جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی، 2018 روسیه و 2022 قطر رساند.

این رسانه اسپانیایی طبیعتاً چند ساعت قبل از بازگشت کی روش به تهران، استعفای او را در پست اینستاگرامی خود و بازنشر پست این مربی ربط داد. کی روش در پست خود نوشت: هیچ پیروزی اخلاقی در فوتبال وجود ندارد، اما هیچ چیز غیراخلاقی در این نیست که اگر هر کاری را با تمام میل و ذهنیت شجاعانه برای پیروزی انجام دهید، به آرزوهایتان نخواهید رسید. این یک افتخار و یک افتخار بود که بخشی از این خانواده فوتبالی بودم. فکر می کنم آنها شایسته احترام و شناسایی کشورشان و هواداران فوتبالشان هستند. برای شما آرزوی خوشبختی، آرامش، موفقیت و سلامتی دارم.» مربی این حرف را تمام کرد، اما نه قبل از ابراز عشق خود به مدافعان خط.

به گزارش آنا، کیروش در فرودگاه امام و پس از بازگشت از قطر پاسخی به خبرنگاران درباره خروجش از تیم ملی نداد، اما وزیر ورزش و جوانان پاسخ داد. گزارش کردند این خبر صحت ندارد. باید دید واکنش رسمی فدراسیون فوتبال به این خبر چیست.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا