سلامت و دانشکسب و کار برتر

رویه مبل شنی و جنس آن + مقایسه

تفاوت مبل شنی پارچه ای و چرمی

به نقل از اینتکس ایران، قطعا مدل های مختلفی از مبل های شنی در بازار موجود می باشد که این تنوع جنس باعث شده تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از میان محصولات مختلف یکی را بسته به سلیقه خود انتخاب نمایید. در همین رابطه دو مدل از میان مدل های مختلف مبل شنی در بازار وجود دارد که این عامل باعث شده تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از میان این دو محصول یکی را انتخاب نمایید.

در همین رابطه این دو مدل محبوب نیز نمونه مبل شنی پارچه ای و چرمی می باشد که قطعا این دو مدل در میان مردم بسیار محبوب بوده و انتخاب بین مبل های شنی عمدتا به این دو گروه ختم می شود. در همین رابطه در این مقاله سعی داریم تا تفاوت های بین این دو مدل مبل شنی را مورد بررسی قرار داده و سعی کنیم تا به بهترین شکل ممکن راهنمایی کاملی را در اختیار شما قرار دهیم تا با علم به این موضوع بتوانید خرید این مبل های شنی را انجام دهید پس تا انتها با ما همراه باشید….

آشنایی با مبل شنی پارچه ای

در اولین بخش از این مقاله و در شروع کار این مطلب قصد داریم تا به بهترین شکل ممکن به بررسی پارچه ای بپردازیم. این محصول با توجه به ساختاری که دارد به گونه ای طراحی شده که شما می توانید به بهترین شکل ممکن از یک محصول ایده آل و مناسب استفاده کرده و لذت ببرید. در همین رابطه مبل شنی پارچه ای نیز نمونه ای رایج در میان انواع مبل های شنی می باشد که فروش بسیار زیادی را هم به دست آورده است. در واقع شما باید به این نکته توجه داشته باشید که این محصول توانسته در مدت زمان بسیار کوتاهی به بهترین شکل ممکن نیاز مشتریان خود را برآورده سازد و با در اختیار قرار دادن یک طراحی نوین و شیک به بهترین شکل ممکن در میان مشتریان برای خود جا باز نماید.

در همین رابطه در ابتدا باید عنوان کنیم که مبل شنی پارچه ای خود دارای تنوع و مدل های گوناگونی می باشد. در واقع شما می توانید مشاهده نمایید که این مبل شنی در مدل هایی نظیر پارچه جیر ، مخمل ، پورشه ، مازراتی و نمونه های خز دار تولید و عرضه می شود که شما اگر قصد خرید و انتخاب یک مبل شنی پارچه ای را داشته باشید می توانید به راحتی یکی از این مدل ها را استفاده کرده و از در اختیار داشتن این محصولات نیز لذت ببرید.

نوع پارچه جیر در میان اکثر مبل های شنی یکی از پر طرفدار ترین نمونه هایی است که در بازار موجود می باشد. در واقع این مدل از پارچه به گونه ای شکل گرفته است که شما می توانید با خیالی راحت از یک محصول با دوام و با کیفیت استفاده کرده و هم طراحی شیک و جذابی را در تولید مبل شنی خود در اختیار داشته باشید.نوع دیگر مبل های شنی پارچه ای با بهره گیری از پارچه های مخمل شکل گرفته که این مدل از پارچه نیز در میان تولیدات و عرضه های مبل های شنی بسیار پر طرفدار می باشد.

در واقع شما می توانید مشاهده نمایید که پارچه های مخمل نیز با توجه به ساختار ضخیم و در عین حال طراحی شیک و زیبایی که دارند به بهترین شکل ممکن عرضه شده اند که مشتری با خیالی راحت و آسوده می تواند دست به خرید و انتخاب این محصولات بزند. هم چنین باید توجه داشته باشید که نوع دیگری از مبل های شنی نیز در بازار وجود دارد که با بهره گیری از پارچه های پورشه و مازراتی شکل گرفته است. این مدل از پارچه ها نیز بی شباهت به نمونه های مخملی نمی باشد و مشتری می تواند با آسودگی خاطر از این محصولات هم استفاده نماید.

 در واقع شما می توانید مشاهده کنید که این مبل های شنی نیز دقیقا طرحی شبیه به نمونه های مخمل دارند با این تفاوت که ساختار آن ها متفاوت بوده و ممکن است که دارای طرح و نقشی خاص باشند. در واقع بهره مندی از طرح بر روی یک سری از این پارچه ها باعث شده تا مشتری بتواند یک محصول طرح دار و خاص را هم دارا باشد که همین ویژگی باعث شده تا تنوع این محصولات و همین طور سلیقه های مختلف افراد نیز به راحتی باعث شود تا یک مبل شنی پارچه ای جذاب را خریداری نمایید.

مبل شنی چرمی

نوع دیگری از مبل های شنی نیز وجود دارد که از ان ها به عنوان مبل شنی چرمی یاد می شود. در واقع چرمی بودن این محصولات نیز یکی دیگر از خصوصیات مهمی است که باعث می شود تا مشتری بتواند با در نظر گرفتن همین ویژگی دست به خرید و انتخاب این محصولات بزند. در واقع شما قادر خواهید بود تا به راحتی با توجه به این مسائل محصولی را برای خرید خود برگزینید که ساختاری کاملا چرمی را دارا بوده و همین امر نیز از دیگر دلایلی است که افراد مختلف به سمت خرید این دسته از مبل های شنی روی می اورند.

در همین راستا در بخش نخست از این مطلب باید عنوان کنیم که مبل های شنی چرمی دقیقا همین طراحی و ساختاری را دارا هستند که نمونه های مبل های شنی پارچه ای دارا می باشد با این تفاوت که شما می توانید مشاهده نمایید که این محصولات از جنس و رویه ای چرم بهره مند بوده و این نوع جنس نیز ساختاری خاص را دارا می باشد. در واقع نمونه های چرمی این محصولات نیز عموما به دو دسته چرم مصنوعی و چرم طبیعی تبدیل می شود که چرم طبیعی ممکن است دارای تنوع کمتری باشد اما در مدل های چرم مصنوعی شما می توانید تنوع بسیار زیادی را هم از نظر رنگ و هم از نظر ساختار و نوع طراحی مشاهده کنید که این ویژگی نیز باعث خواهد شد که به راحتی بتوانید دست به انتخاب و خرید یک با کمترین هزینه و بهترین کیفیت و کارایی بزنید.

مزایا و معایب مبل شنی پارچه ای

قطعا در بخش نخست از این مطلب شما با ویژگی های مبل شنی پارچه ای آشنا شده اید. حال این مسئله بسیار مهم خواهد بود که شما محصولی را برای خرید خود انتخاب کنید که دارای مزیت های زیادی باشد و در کنار آن نیز معایب کمتری را دارا باشد. در همین رابطه شما می توانید توجه داشته باشید که این مبل های شنی پارچه ای نیز با توجه به همین امر دارای یک سری مزایا و معایب می باشد که سبب شده تا دست شما برای خرید و انتخاب این محصولات باز بوده و بتوانید به راحتی دست به خرید و انتخاب آن ها بزنید.

در همین رابطه در بخش نخست از بررسی مزایا و معایب مبل های شنی پارچه ای باید عنوان کنیم که این محصولات دارای ساختاری هستند که این ویژگی را در اختیار شما قرار می دهند که بتوانید به ساده ترین شکل ممکن اقدام به شست و شوی این محصولات کرده و در هر زمان که محصول شما کثیف شد بتوانید پارچه موجود بر روی این مبل ها شنی را به راحتی تمیز نمایید. در یک سری از نمونه های مختلف مبل شنی برای پاکیزه کردن این محصولات نیاز است که شما از یک شامپو فرش و یا بخار شور استفاده کنید تا بتوانید به درستی و در بهترین حالت ممکن محصول را تمیز و پاکیزه نمایید.

در این بین باید به این مسئله نیز اشاره داشته باشیم که عموما با توجه به این که این محصولات دارای طراحی چارچه ای می باشند شما قادر خواهید بود تا در هر فضای و مکانی به راحتی و بدون نگرانی از بابت افت کیفیت این محصولات از آن ها استفاده کرده و لذت ببرید. در واقع این مبل های شنی به هیچ عنوان دچار تغییر رنگ و یا افت کیفیت نخواهند شد که این امر نیز از دیگر خصوصیات مهمی است که این مبل های شنی دارا هستند.

هم چنین شما می توانید مشاهده کنید که نوع دوخت این مدل از مبل های شنی پارچه ای نیز به گونه ای شکل می گیرد که به راحتی ساختار دوخت را می توانید بر روی این رویه ها مشاهده نمایید. از نظر کیفیت نیز می توانیم اشاره کنیم که عمدتا این محصولات کیفیت های قابل قبولی دارند و با توجه به همین مسئله خیلی از افراد سعی می کنند تا خرید این دسته از مبل های شنی را در اولویل کاری خود قرار دهند.

مزایا و معایب مبل شنی چرمی

دیگر نمونه مبل های شنی که در مورد آن در بخش های قبل صحبت کردیم مبل شنی چرمی می باشد. در مورد مزایا و معایب این دسته از مبل های شنی نیز صحبت های زیادی مطرح می باشد که شما باید با توجه به آن سعی کنید تا این دو دسته از محصولات را با هم مقایسه کرده و سپس اقدام به خرید نمایید. در همین رابطه باید عنوان کنیم که از نظر مزیت این دسته از مبل های شنی نیز با بهره گیری از کیفیت مقاوم و همین طور ساختار عالی طراحی و عرضه شده اند. این امر سبب شده تا بتوانید به بهترین شکل ممکن دست به انتخاب این دسته از مبل های شنی بزنید زیرا هر دو مدل مبل شنی چرم طبیعی و مصنوعی دارای ضخامت بزرگی بوده و همین ضخیم بودن رویه محصولات سبب استحکام بیشتر این محصولات شده است.

هم چنین شما می توانید مشاهده کنید که این مبل های شنی عمدتا ساختار های ساده ای را دارا هستند و در رنگ های شیک و در عین حال یکدستی طراحی و تولید شده اند که در مقایسه با مدل های پارچه ای تنوع تولید و عرضه این دسته از محصولات محدود تر خواهد بود.

در واقع شما از نظر نوع ساختار و طراحی می توانید این دسته از محصولات را یک مبل شنی ساده و بدون طرح ببینید و تنها تفاوت آن بحث نوع رنگ و همین طور براق بودن این محصولات است که با توجه به جنس چرمی که دارند سبب شده تا با تابش نور خورشید این دسته از محصولات براق و زیبا به نظر آید که مزیت مهمی در استفاده از این مبل های شنی به شمار خواهد رفت. در کنار این موارد باید به این نکته نیز اشاره داشته باشیم که یکی از معایب مهمی که این محصولات خصوصا در چرم های طبیعی می توانید مشاهده کنید بحث آسیب دیدن رویه های این محصولات به مرور زمان می باشد.

در واقع در گذر زمان ممکن است که این محصولات پوست انداخته و ظاهر شیک و زیبای اولیه را از دست دهند. هم چنین با توجه به تغییر فصل نیز این محصولات باید عمدتا در فضایی دور از نور خورشید قرار گیرند که این مسئله نیز مهم می باشد زیرا با تابش مستقیم نور خورشید بدنه چرم بسیار داغ شده و ممکن است نشستن بر روی این محصولات سخت و دشوار شود. در همین رابطه حال شما با آگاهی کامل در خصوص ویژگی های هر دو مدل از مبل های شنی قادر خواهید بود تا بهترین تصمیم را در جهت خرید این محصولات بگیرید.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم تا به بهترین شکل ممکن در خصوص هر دو مدل رایج در میان مبل های شنی یعنی مبل ششنی چرمی و همین طور مبل شنی پارچه ای با شما صحبت کنیم. حال شما پس از مطالعه کامل این مقاله قطعا به این مسئله پی برده اید که این محصولات دارای چه مزایا و معایبی هستند و می توانید بهترین تصمیم را در جهت انتخاب بین این دو جنس بگیرید. در همین راستا قطعا قبل از خرید پیشنهاد می کنیم تا به که یک نمایندگی معتبر در زمینه فروش مبل های شنی و همین طور محصولات بادی می باشد سر بزنید تا تنوع بالای این دسته از محصولات را مشاهده کنید.

هم چنین با مراجعه به سایت فروشگاه مرکزی اینتکس و یا مراجعه به صورت حضوری در فروشگاه نیز این مزیت را در اختیار خواهید داشت تا تنوع هر دو مدل را از نزدیک مشاهده کرده و انتخاب بین این دو را به بهترین شکل ممکن مشاهده نمایید. در پایان نیز با توجه به قیمت های ارزان و خدمات پس از فروش این فروشگاه خرید خود را با اطمینان خاطر به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

 

منبع : Sand sofa

دکمه بازگشت به بالا