رویدادها

خودسوزی عاشقانه مقابل خانه دختر همسایه

تهران |رشت

آفتاب‌‌نیوز :

سه شنبه شب پسر عاشق پیشه همراه با خانواده، برای خواستگاری از دختر مورد علاقه اش اقدام می‌کند. اما برخلاف باورش، هرچه رشته کرده بود، پنبه شده و جواب دختر به این خواستگار عاشق در یک «نه» خلاصه شد. جواب منفی‌ای که همان جا خشم پسر را برانگیخت و باعث شد که پسر عاشق پیشه با حالت تهدید به خانواده بگوید: «بد می‌بینید!»

خودسوزی در بامداد تهران

خواستگاری تمام شده و خانواده دختر نیز تهدید او را جدی نمی‌گیرند تا اینکه دقیقاً چند ساعت بعد از خواستگاری و در بامداد روز گذشته – چهارشنبه ۶ اردیبهشت ماه – پسر جوان با داد و بیداد به طبقه دوم ساختمان محل زندگی اش که در محله دختر همسایه است رفته و شروع به ریختن بنزین روی خود می‌کند.

مادر و برادر دختر سریع از خانه خارج می‌شوند تا او را منصرف کنند، اما پسر عاشق پیشه که آب از سرش گذشته، با شعله فندک خود را به شکل دردناکی می‌سوزاند تا شاید اینگونه آتش عشقی را که از دختر در دل داشته، ثابت کند.

سوختگی مادر و برادر دختر جوان

مادر و برادر دختر وقتی با صحنه خودسوزی مواجه می‌شوند بسرعت اقدام به خاموش کردن وی می‌کنند که متأسفانه آن‌ها نیز به صورت شدید دچار سوختگی شده و هم اکنون در ICU بستری هستند.

البته در این حادثه تنها این افراد با مشکل روبرو نشده اند و پیرزن ساکن در طبقه چهارم این ساختمان نیز به دلیل دود جمع شده در آپارتمانش، مورد درمان قرار گرفته است. همچنین حال روحی دیگر ساکنان این ساختمان نیز بشدت به هم ریخته است به گفته شاهدان، جنازه این پسر عاشق پیشه تا ساعت ۱۰ صبح روز گذشته در خانه بوده است.

پتو‌های سوخته باقی مانده هنگام خودسوزی این فرد نیز در حیاط، شرایط غیر عادی خانه را یادآور می‌شوند.

ماجرای این خودسوزی عاشقانه ساعت ۴ صبح دیروز بلافاصله به کلانتری ۱۲۷ نارمک گزارش شد و بعد از تحقیقات میدانی با دستور بازپرس صاحب‌جمعی از شعبه ۶ دادسرای امورجنایی تهران جسد به پزشکی قانونی انتقال یافت و عجیب اینکه هنوز خانواده این پسر که ادعا می‌شود در همسایگی دختر جوان زندگی می‌کردند شناسایی نشده اند و حتی برای پیگیری پرونده پسرشان به پلیس مراجعه نکرده اند.

دکمه بازگشت به بالا