ورزش

اتحادیه جهانی کشتی|نخودی فینالیست شد/ یزدانی به دیدار رده بندی رفت

محمد نخودی به فینال وزن ۷۹ کیلوگرم کشتی آزاد رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی در بوداپست راه یافت.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، مسابقات ۳ وزن پایانی رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام آندره پولیاک و رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی از ظهر امروز (جمعه) در شهر بوداپست مجارستان در حال برگزاری است.

نتایج کشتی گیران کشورمان تاکنون به شرح زیر است:

در وزن ۷۰ کیلوگرم امیرمحمد یزدانی در دور اول مقابل آنتال از مجارستان با نتیجه ۱۰ بر صفر به پیروزی رسید. در مرحله بعد توکتومابتوف از قرقیزستان را با نتیجه ۷ بر ۷ شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این دیدار با نتیجه ۹ بر ۸ مقابل جوزف کریستوفر از آمریکا شد و به دیدار پایانی رده بندی راه یافت. محمد بخشی دیگر کشتی گیر کشورمان در این وزن در دور نخست با نتیجه ۷ بر ۴ مقابل کوسیاک از اوکراین به پیروزی دست یافت. وی در دور دوم با نتیجه ۱۱ بر ۷ مغلوب حسین از مصر شد و با توجه به شکست حریفش در مرحله نیمه نهایی از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۷۹ کیلوگرم محمد نخودی در دور نخست با نتیجه ۱۱ بر صفر مارشل از اتریش را مغلوب کرد وی در دور دوم مارستیلر از آمریکا را با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت وی در این دیدار آوتاندیل کنتچادزه از گرجستان را با نتیجه ۱۰ بر صفر مغلوب کرد و فینالیست شد، نخودی در این دیدار به مصاف ولادیمر گامکرلیدزه خواهد رفت.

علی سوادکوهی دیگر نماینده کشورمان در این وزن در دور نخست با نتیجه ۱۱ بر ۱ دومانیتسکی از اوکراین را از پیش رو برداشت. وی در این مرحله مقابل آوتاندیل کنتچادزه از گرجستان با نتیجه ۶ بر ۴ مغلوب شد و با توجه شکست حریفش در مقابل محمد نخودی وی از دور رقابت‌ها کنار رفت.

رقابت‌های رده بندی و فینال این مسابقات، امشب برگزار می‌شود.

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا