سلامت و دانشکسب و کار برتر

بهترین طعم پاد یکبار مصرف

انتخاب بهترین طعم سیگار الکترونیکی متناسب با سلیقه شخصی فرد، می تواند تجربه لذت بخش تری به او بدهد. با توجه به رواج استفاده از سیگارهای الکترونیکی اعم از ویپ، پاد و ماد، ما در این مقاله تلاش می کنیم تا به شما در خرید بهترین طعم سیگار الکترونیکی کمک کنیم.

آشنایی با جویس سیگار الکترونیکی

مایعی که داخل مخزن سیگار الکترونیکی ریخته می شود را جویس می نامند. جویس ها معمولا به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند:

جویس معمولی یا پرمیوم
جویس سالت یا سالت نیکوتین

پروپیلن گلیکول و گلیسیرین گیاهی دو ماده اصلی تشکیل دهنده جویس هستند. در واقع 90 درصد جویس سیگار الکترونیکی را دو ماده ذکر شده تشکیل داده اند. 10 درصد مابقی نیز اسانس و نیکوتین هستند.

این دو مدل جویس در ساختار و میزان جذب نیکوتین متفاوت هستند. سالت نیکوتین ساختار پیچیده تری نسبت به جویس های معمولی دارد. همچنین برای افراد وابسته به نیکوتین، جویس سالت است. زیرا این محصول می تواند نیکوتین بیشتری را جذب کند.

مزایا و معایب سیگار الکترونیکی

در این بخش کمی درباره مزایا و معایب سیگارهای الکترونیکی  شامل پاد، ویپ و ماد صحبت می کنیم. آشنایی با این موارد شاید بتواند هنگام خرید محصول به شما کمک کند.

مزایا

اولین و بزرگ ترین مزیت الکترو اسموک یا سیگار الکترونیکی خلاص شدن از بوی نامطبوع است. با توجه به بوی ناخوشایند و ماندگار سیگار، جایگزین کردن سیگارهای الکترونیکی می تواند شما و اطرافیانتان را از این مشکل نجات دهد.

دومین مزیت، صرفه اقتصادی است. خرید سیگار الکترونیکی در طولانی مدت پول شما را ذخیره کرده و هزینه کمتری به شما تحمیل خواهد کرد. با خرید بهترین طعم سیگار الکترونیکی، دهان شما طعم بد و آزار دهنده ای نخواهد گرفت.

یکبار مصرف

معایب

سالها از ورود این محصول به بازار گذشته است. با این وجود برخی محققان معتقدند میزان تاثیر استفاده از سیگار الکترونیکی بر ترک سایر دخانیات هنوز قطعی نیست.

همچنین این محصول به خاطر وجود نیکوتین، خود می تواند باعث ایجاد وابستگی و عادت در افراد شود. بنابراین در میزان استفاده از سیگار الکترونیکی زیاده روی و افراط نکنید.

به علاوه با وجود اینکه به خاطر حذف توتون و تنباکو، میزان آسیب های سیگار الکترونیکی کمتر از قلیان و سیگار است، استفاده از این محصول همچنان می تواند بر سلامتی شما به خصوص در ناحیه ریه، تاثیر منفی بگذارد.

جویس های موجود در بازار برای سیگارهای الکترونیکی بسیار متنوع هستند. بنابراین انتخاب بهترین طعم سیگار الکترونیکی کاملا بستگی به زائقه و سلیقه شخصی شما دارد. میتوانیم طعم های موجود را در سه دسته کلی جای دهیم.

جویس های تنباکویی مانند تنباکو و عسل
جویس های میوه ای مانند توت فرنگی و لیمو
جویس های دسری مانند وانیل و کاستارد

در ادامه چند مورد از بهترین طعم های سیگار الکترونیکی که در حال حاضر در بازار ایران پرطرفدار هستند را به طور مختصر معرفی می کنیم. تمامی جویس هایی که در ادامه معرفی می شوند را می توانید از انواع تهیه نمایید.

جویس انبه و یخ نستی

برند نستی متعلق به کشور مالزی بوده و از معروف ترین برندها در ایران است. یکی از پرطرفدارترین جویس ها برای سیگارهای الکترونیکی طعم انبه و یخ شرکت نستی است.

این جویس در 3 مدل با درصد نیکوتین های متفاوت به بازار عرضه می شود. شاید بتوان را بهترین طعم سیگار الکترونیکی برای فصل تابستان دانست.

جویس هاوایی نیکد

شرکت نیکد یک برند موفق آمریکایی است. جویس های این برند بر اساس میوه های تازه و بسیار باکیفیت تولید می شوند. شامل طعم پرتقال، گواوا و پشن فروت است.

میزان نیکوتین جویس هاوایی نیکد 3 میلی گرم می باشد. همچنین درصد گلیسیرین گیاهی به پروپیلن گلیکول در این محصول 65 به 35 است. در نتیجه بخاردهی مطلوبی خواهد داشت.

جویس تنباکو و کاستارد وانیلی رایپ ویپز

رایپ ویپز یک شرکت تولیدکننده محصولات مرتبط با ویپینگ بوده و متعلق به کشور آمریکا است. از سری VCT می باشد. تمام مدل های این سری بر پایه کاستارد وانیلی هستند.

به همین دلیل یک رایحه ملایم شیرین درون آنها وجود دارد. این محصول بهترین طعم سیگار الکترونیکی برای تازه کارها و حرفه ای ها است.

کلام پایانی

برای انتخاب بهترین طعم سیگار الکترونیکی ابتدا باید ذائقه شخصی خود را مدنظر قرار دهید. برندهای بسیاری در زمینه تولید ایجویس فعالیت می کنند. در نتیجه حتما یک فروشگاه معتبر برای خرید قلیان شارژی ویپ و جویس انتخاب کنید. با خرید از فروشنده های متفرقه احتمال دریافت کالای غیر اصل و فیک بسیار زیاد خواهد بود.

شما می توانید این اجزای ویپ را از معتبرترین سایت خرید پاد سیستم یعنی فروشگاه مشهد ویپ تهیه و استفاده کنید.

دکمه بازگشت به بالا