رویدادها

دستگیری ۴ آدم‌ربا و رهایی ۱۵ گروگان توسط پلیس آگاهی قرچک در محله شریعتی تهران

آزادی |تهران

رویداد برتر/تهران فرمانده نیروی انتظامی ویژه شرق استان تهران از دستگیری ۴ آدم‌ربا و رهایی ۱۵ گروگان در عملیات ضربتی پلیس آگاهی شهرستان قرچک در محله شریعتی تهران خبر داد.

سردار دلاور القاصی آنلاین عصر دوشنبه ۱۲ تیر ماه در تشریح این خبر در جمع خبرنگاران بیان کرد: در پی وقوع یک فقره فقدانی مشکوک به آدم ربایی در شهرستان قرچک ، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: شاکی پس از چند روز مجددا به پلیس آگاهی قرچک مراجعه و اعلام داشته که با وی طی دو مرحله تماس تلفنی ، در ازای آزادی برادرش درخواست مبلغ به ترتیب ۲ هزار و ۶ هزار دلار وجه نقد کرده اند که بعد از تهیه وجه درخواستی را تحویل آنان داده است.

القاصی آنلاین عنوان کرد: ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات فنی و پلیسی و اطلاعاتی موفق به شناسایی متهمان و مخفیگاه آنان واقع در خیابان شریعتی تهران شدند که پس از هماهنگی با مقام قضائی با انجام یک عملیات منسجم و غافلگیرانه سرکرده باند و ۴ نفر از اعضاء باند آدم رباها دستگیر و ۱۵ گروگان بدون هیچ گونه خسارت مالی و جانی از بند گروگانگیران رها و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

این مقام ارشد انتظامی اعلام کرد: طی تحقیقات به عمل آمده از متهمان دستگیر شده به جرم آدم ربایی و اخاذی به مبلغ ۵۰ میلیارد ریال اعتراف که مبلغ ۴ میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال کشف و پرونده تکمیل و به همراه متهمان به مراجع قضائی جهت سیر مراحل قانونی ارسال شد.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران در پایان خاطر نشان کرد: امروز پلیس به میزانی از توانمندی رسیده که هر گونه فعالیت مجرمانه بزهکاران را در کوتاه ترین زمان کشف می کند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا