اقتصادی

برگزاری نمایشگاه محصولات دانش‌بنیان و فناوری‌های پیشرفته ایران در آنلاین

نمایشگاه

با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی نمایشگاه محصولات دانش‌بنیان و فناوری‌های پیشرفته ایران در مهرماه در شیراز برگزار می‌شود.

به گزارش رویداد برتر، نمایشگاه محصولات دانش‌بنیان و فناوری‌های پیشرفته ایران (HiTechExpo1402) با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور، صنایع و سازمان‌های متقاضی فناوری، نهادهای فعال در زیست‌بوم فناوری و نوآوری، تجار و بازرگانان و استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای نوپا در روزهای ۱۶ تا ۱۹ مهرماه ۱۴۰۲ در شهر شیراز برگزار می‌شود.

این رویداد با شعار محوری «فناوری پیشرفته ایرانی؛ مساله‌محور و تحول‌آفرین» تلاش می‌کند تا زمینه افزایش تعامل میان فعالان زیست‌بوم فناوری و نوآوری کشور را فراهم کند و با به‌هم‌رسانی طرف عرضه و تقاضای محصولات و خدمات دانش‌بنیان، گامی در جهت تجاری‌سازی فناوری پیشرفته و رفع چالش‌های صنایع کشور بردارد.

این نمایشگاه که در مساحتی بالغ بر ۳۰۰۰ مترمربع برگزار خواهد شد، تلاش می‌کند تا با جلب مشارکت و حضور شرکت‌های دانش‌بنیان سراسر کشور از یکسو و صنایع و سازمان‌های متقاضی فناوری از سوی دیگر؛ زمینه افزایش کاربری محصولات دانش‌بنیان و توسعه بازار این شرکت‌ها را به‌ویژه در استان فارس فراهم آورد.

محورهای اصلی بخش نمایشگاهی این رویداد عبارتند از؛ «فناوری نانو»، «فناوری زیستی»، «مواد پیشرفته»، «IT, IOT, ICT»، «الکترونیک، اپتیک و فتونیک»، «هوش مصنوعی و ماشین‌لرنینگ»، و «تجهیزات و ماشین‌آلات پیشرفته». همچنین این رویداد در کنار بخش نمایشگاهی شامل برنامه‌های جنبی از جمله «رویداد ارائه نیازهای فناورانه»، «سخنرانی‌های فناورانه»، «رویداد جذب سرمایه» و «کارگاه‌های مهارت‌افزایی» خواهد بود.

به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، با ۷۰ درصد تخفیف در این نمایشگاه شرکت کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا