خبرهای کلیکسب و کار برتر

پرده کاران بهترین فروشگاه پارچه های خارجی و ایرانی با مدیریت مهیار عباسی

نام علی عباسی کماسائی ملقب به مهیار عباسی با فعالیت در حوزه پرده عجین شده است. او سالهاست مدیریت شرکت خانوادگی و خوش نام پرده کاران را بر عهده دارد. خوشبختانه وی با خوش فکری و تلاش برای پیگیری ایده ها، موفق شده تا در این مسیر به موفقیت های چشمگیری برسد.

تلاش برای موفقیت و رسیدن به قله های پیشرفت، مسیری است که با اهداف و برنامه های  و تیم پرده کاران هماهنگ بوده و برای رسیدن به آن برنامه ریزی های بسیاری صورت گرفته است. در ادامه قصد داریم به برخی از کارها و ویژگی های منحصر به فرد علی عباسی کماسائی ملقب به مهیار عباسی بپردازیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

علی عباسی کماسائی ملقب به مهیار عباسی از قدیمی ترین فعالین حوزه پرده

علی عباسی کماسائی ملقب به مهیار عباسی فردی است که پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی خود، در بالاترین سطوح، تصمیم می گیرد برای ارتقاء سطح کیفی و کمی شرکت پرده کاران در کنار پدرش قرار گیرد. شرکت پرده کاران از سال ۱۳۴۵ فعالیت خود را در زمینه ی پرده و خدمات پیرامون آن آغاز کرده و یکی از قدیمی ترین شرکت ها در این حوزه است. اما با این حال مهیار عباسی تلاش بسیاری برای گسترش فعالیت های شرکت انجام می دهد.

یکی از این فعالیت ها تلاش برای وارد کردن پارچه های لوکس و خاص در صنعت مبل و پرده بوده است . وی پس از رفع موانع بسیار، در جایگاه وارد کننده و پخش کننده ی دسته اول پارچه های پرده ای و مبلی از برند های معروف و بروز دنیا می ایستد. حفظ این جایگاه نیازمند هوشمندی و تلاش بسیار است و برای یکی از قدیمی ترین فعالین این حوزه از ضروریات شغلی به حساب می آید.

خوشبختانه او موفق می شود تا نفر اول واردات پارچه های خاص و نیز نفر اول خرید بی واسطه پارچه های لوکس در کشور باشد. همچنین علی عباسی کماسائی ملقب به مهیار عباسی نفر اول پخش کننده و بی واسطه پارچه های خاص بین فعالین و همکارانش در این حوزه است.

اجرای مدل های لوکس و خاص پرده از قدیم تا امروز توسط علی عباسی کماسائی ملقب به مهیار عباسی

پس از سالها ممارست و تلاش برای گرد آوری تیمی حرفه ای و کاربلد از خیاطان و نصابان محترم، علی عباسی کماسائی ملقب به مهیار عباسی موفق بوده تا بتواند خاص ترین و لوکس ترین مدل های پرده را از گذشت تا کنون برای مشتریانش اجرا کند. برای انجام این کار به کارگاه های خیاطی و تجهیزات و ابزار لازم برای دوخت و نصب پرده ها، نیاز بوده است.

با توجه به قدمت شرکت پرده کاران و مهیار عباسی پرده کاران وارد کننده پارچه ،وی توانسته تا این شرایط و امکانات را در اختیار بهترین و زبده ترین خیاطان و نصابان قرار دهد و بدین ترتیب در کوتاهترین زمان ممکن، سخت ترین ایده ها به اجرا در آمده اند. شما میتوانید برای دیدن همه نمونه کارها به شبکه اجتماعی سر بزنید و تمام نمونه کارها را ببینید .

فروش پارچه های خاص و لاکچری پرده و مبل

علی عباسی کماسائی ملقب به مهیار عباسی توانسته است از گذشته تا کنون شرایطی را فراهم آورد که در کنار واردات پارچه های مبلی و پرده ای، فروش مستقیم و بی واسطه آن ها نیز انجام گیرد. فروشگاه های فروش ‌پرده با مدیریت ایشان، پارچه های لوکس و خاص را با قیمت مناسب تری در اختیار مشتریان قرار می دهند.همین نکته کمک کرده است تا روز به روز بر تعداد مشتریان ایشان اضافه شود.

اجرای هوشمند سازی پرده MBS توسط علی عباسی کماسائی ملقب به مهیار عباسی

مهیار عباسی، توجه خاصی به پیشرفته ترین و جدید ترین مدل ها داشته است. او موفق بوده تا اولین مجری پرده های برقی و هوشمند در ایران باشد.

این پرده ها با دست حرکت نمی‌کنند و برای حرکت دادن آن ها می توان از یک ریموت کنترل و ریل برقی استفاده کرد. پرده های برقی معمولاً در خانه های لوکس و هوشمند مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از این ریل ها نوع آوری ویژه ای در صنعت پرده بوده است‌.

انواع پردهای پلیسه ای |دوخت پردهای پلیسه حریر

اجرای صفر تا صد مدل های جدید و پیچیده پرده

علی عباسی کماسائی ملقب به مهیار عباسی توانسته است تیم اجرایی بسیار قوی از افراد حرفه ای را گرد آورد تا شرکت پرده کاران بتواند بدون برون سپاری کار انتخاب پارچه، طراحی مدل پرده، برش و دوخت پرده ها، نصب و اجرای مدل ها، خشکشویی و تعمیرات پرده و موارد دیگر را به صورت صفر تا صد انجام دهد و به سرانجام برساند.

ایجاد سه شعبه فعال در زمینه پرده در شمال شهر تهران

نظر به عنایت خداوند سبحان و با تلاش های شبانه روزی علی عباسی کماسائی ملقب به مهیار عباسی و شرکت پرده کاران، آن ها موفق شده‌اند با دایر کردن سه شعبه فعال در کل منطقه ی شمال شهر تهران فعال بوده و صفر تا صد خدمات مربوط به پرده را در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهند.

این سه شعبه ی‌ فعال در نهایت توانسته است، در زمینه ی خدمات پرده و پارچه ی مبلی کل منطقه شمیرانات را پوشش دهد. به نظر میرسد داشتن شعبه های متعدد یکی از نشانه های قدیمی ترین شخص فعال در حوزه پرده باشدمطالب زیر را حتما مطالعه کنید

 

دکمه بازگشت به بالا