جامعهکسب و کار برتر

از بین بردن وایتکس با جوش شیرین نی نی سایت

وایتکس ها به عنوان یکی از مواد سفید کننده و ضد عفونی کننده کاربرد دارند برای پاسخ به این سوال که چگونه لکه وایتکس را از روی لباس مشکی پاک کنیم با ما همراه باشید. همانطور که می دانیم وایتکسها خاصیت سفید کنندگی بالایی دارند و حتی برای لباسهای رنگی هم نباید از آنها استفاده کرد زیرا به راحتی رنگ لباس را از بین می برد اگر هنگام استفاده از وایتکس لباس تیره به تن داشته باشیم و فقط یک قطره از آن روی ما بیفتد خیلی سریع شاهد تغییر رنگ لباس خواهیم بود. برای خرید و آگاهی اکسسوری به سایت مراجعه کنید.

از بین بردن لکه وایتکس با جوش شیرین |از بین بردن لکه وایتکس با قهوه

لکه وایتکس روی لباس مشکی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد زمانی که از وایتکس استفاده می کردید پس از این که کارتان به اتمام رسیده متوجه روی لباس مشکی تان شده اید وایتکس محلولی قوی برای از بین بردن لکه هاست که خواص دیگری نیز دارد یکی از اینها خاصیت ضد میکروبی بودن آن است که توانایی از بین بردن کلیه میکروبها اعم از قارچها، ویروسها و باکتریها است از این محلول برای گند زدایی و از بین بردن بوی بد در مخازن، فاضلابها و برای استفاده های خانگی کاربرد فراوان دارد.

چگونه لکه وایتکس را از روی لباس پاک کنیم

بعد از دیدن لکه وایتکس اولین سوالی که به ذهن ما می رسد این است که چگونه لکه وایتکس را از روی لباس پاک کنیم تا هم به بافت لباس آسیبی نرسد و هم لکه از بین برود رنگ لکه ایجاد شده روی لباس مشکی توسط وایتکس معمولا سفید یا صورتی روشن است و پاک کردن آن تقریبا غیر ممکن اما لازم است. ما همه تلاش خودمان را بکنیم تا آن را از بین ببریم زیرا در بسیاری از مواقع که به دنبال پاک شدن این لکه ها هستیم یا ما نو بوده و یا بسیار ارزشمند که به دنبال امتحان راه حلهای مختلف برای پاک کردنش هستیم.

چگونه با وایتکس رنگ لباس را تغییر دهیم

یکی از فوایدی که وایتکس دارد تغییر رنگ در لباسهاست حال چگونه با رنگ لباس را تغییر دهیم برای این کار روشهای مختلفی وجود دارد برای مثال اگر یک لباس قرمز را درون یک لگن آب بخیسانیم و پس از موتی مقداری وایتکس به آب آن اضافه کنیم شاهد تغییر رنگ لباس از قرمز به صورتی خواهیم بود که با توجه به مقدار وایتکس و مدت باقی ماندن در آب وایتکس درجه رنگ صورتی از روشن تا تیره می تواند متغیر باشد.

چگونه بوی وایتکس را از لباس ببریم

در بسیاری از مواقع پیش می آید که ما بعد از استفاده از وایتکس برای از بین بردن لکه لباس با بوی غلیظی از آن مواجه شدیم که برایمان آزار دهنده بوده است چگونه بوی وایتکس را از لباس ببریم این سوالی است که در آن لحظه از خود می پرسیم برای از بین بردن بوی وایتکس می توانیم لباس خود را برای مدتی در آفتاب بگذاریم زیرا نور مستقیم آفتاب خاصیت از بین بردن بو را دارد. روش دیگر استفاده از جوش شیرین است برای استفاده از این روش کافیست تا لباس را برای یک ساعت درون محلول جوش شیرین و قرار دهیم پس از آب کشی می بینید که هیچ بویی از وایتکس به جا نمانده است.

راه حل وایتکس روی لباس

روشهای زیادی را برای از بین بردن بوی وایتکس معرفی کردیم حال زمان آن رسیده تا راه حل از بین بردن لکه وایتکس روی را به شما بگوییم برای از بین بردن لکه های وایتکس راه حل قطعی وجود ندارد زیرا این محلول آنقدر قوی است که حتی گاهی بعد از از بین برد. رنگ لباس حتی می تواند بافت آن را نیز از ببرد اما راه کارهایی را امتحان می کنیم تا شاید بتوانیم لکه هارا کمی محو تر یا کم رنگ تر کنیم یکی از این روشها استفاده از الکل است مقداری پنبه را به الکل آغشته می کنیم و روی آن بخش از لباس که توسط وایتکس رنگش رفته است می کشیم این کار لکه وایتکس را از بین نمی برد فقط با بخش کردن رنگ قسمتهای دیگر لباس بر این قسمت می تواند لکه را تا حدودی به بخشهای دیگر لباس شبیه تر کرد.

وایتکس روی لباس

برای از بین بردن لکه وایتکس روی روش دیگری نیز وجود دارد که مراجعه به خشکشویی است قطعا کسی که در این حوزه فعالیت می کند راه حلی برای این موضوع دار اگر هم نتواند کاری کند می تواند لباس ما را از ابتدا رنگ کند.

وایتکس ریخته رو لباسم

پس از اینکه لکه وایتکس ریخته رو لباسم باید چکار کنم اصلا جای نگرانی نیست اگر لباس شما مشکی رنگ است کافیست از قهوه کمک بگیرید با درست کردن یک لیوان کوچک غلیظ و گذاشتن بخش وایتکسی شده لباس در آن به رنگ کردن لباس شما کمک خواهد کرد و تا حد زیادی لکه وایتکس را کم رنگ می کند پس از قهوه می توانید برای رنگ کردن لباس مشکی خود نیز استفاده کنید.

وایتکس برای ظروف مسی روحی

وایتکس روی لباس سفید

این محلول خاصیت سفید کنندگی دارد پس وایتکس روی لباس سفید اثری ندارد و برای از بین بردن لکه های رنگی در لباسهای سفید به کار برده می شود برای مثال اگر هنگام نقاشی مقداری رنگ روی سفید شما ریخت نگران نباشید با استفاده از مقداری وایتکس به راحتی با آن لکه رنگ خداحافظی کنید.

وایتکس لباس کودک

شاید به ذهن خیلی از شما خطور کرده باشد که اگر لکه های لباس کودکمان پاک نشد از وایتکس استفاده کنید اما باید بدانید که لباس کودک از الیاف حساس تری بافته شده است و استفاده از وایتکس می تواند به آن آسیب بزند نکته مهم تر این که وایتکس یک قوی است که می تواند برای پوستهای حساس مضر باشد پوست کودکان نیز بسیار لطیف است و استفاده از وایتکس در از بین برده لکه های لباسشان ممکن است سبب آسیبهای پوستی در آنها بشود.

لکه وایتکس لباس مشکی نی نی سایت

برای از بین بردن لکه لباس مشکی در سایتهای مختلفی مثل نی نی سایت و یا سایتهای دیگر مرتبط با این موضوع سخن به میان آمده است ما نیز در این مقاله با انجام تحقیقات فراوان روشهای لازم را برای شما توضیح دادیم.

لکه وایتکس روی لباس نی نی سایت

برای از بین بردن لکه وایتکس روی لباس و در خانه نی نی می توانید با مراجعه با سایت معتبر اطلاعات کافی را به دست آورید.

لکه وایتکس روی لباس سرمه ای

شما می توانید برای از بین بردن لکه روی لباس سرمه ای از همان روش استفاده از الکل که برایتان توضیح دادیم استفاده کنید. شما عزیزان با مراجعه به وب سایت ما می توانید محصول مورد نظر خودهمه ی ما میدانیم بلافاصله پس از تماس وایتکس با لباس آن قسمت از لباس لکه می شود و متاسفانه از بین بردن این لکه کار سختی است اما غیر ممکن نیست. با این ترفندها در یاس فان با ما همراه شوید. در آغاز از بین بردن لکه های وایتکس روی لباس های مشکی و سپس از بین بردن لکه های وایتکس روی سایر رنگها را توضیح می دهیم.

مراحل تمیز کردن لکه های وایتکس در پارچه های سیاه ? دقت کنید تمام مراحل شستن لباس مشکی باید با آب سرد باشد.

نخست باید این لکه ها را خنثی کنید : محل را با آب سرد بشویید تا سفیدکننده اضافی شسته شود.با مخلوط کردن مقداری جوش شیرین و آب، یک خمیر غلیظ ایجاد کنید.این خمیر را به‌طور مساوی روی لکه پخش کنید.بگذارید خمیر خشک شود و سپس به آرامی آن را مسواک بزنید.

مقداری الکل مالشی (که از داروخانه‌ها قابل تهیه کردن است) را به یک گلوله پنبه خام بزنید.اطراف لکه سفیدکننده را به آرامی با پنبه مالش دهید.سپس، شروع به مالش گلوله پنبه از خارج لکه به سمت مرکز آن کنید. رنگ اصلی لباس باید شروع به پخش شدن در منطقه لکه‌دار کند، زیرا الکل رنگ اضافی پارچه را شل کرده و به محل لکه منتقل می‌کند.

تمیز کردن لکه وایتکس از روی رنگهای دیگر لباس :

نخست هم چون روش بالا اقدام به خنثی سازی وایتکس کنید. همان طور که گفته شد به منظور از بین بردن لکه وایتکس روی لباس ابتدا لباس را بدون هیچ گونه پاک‌کننده‌ای با آب سرد بشویید. این روش تا حدودی به خنثی کردن و پخش نشدن لکه وایتکس روی تمام قسمت‌های لباس کمک می‌کند.

در مرحله بعد، مقداری جوش شیرین را با چند قطره آب ترکیب کنید تا خمیر جوش شیرین حاصل شود. پس از آن، خمیر جوش شیرین را روی لکه وایتکس لباس قرار دهید تا خشک شود. سپس آن را با یک فرچه یا مسواک از روی لباس پاک کنید. این روش به خنثی کردن لکه وایتکس کمک بسزایی می‌کند.

الکل تا حدودی کمک می‌کند تا لکه سفید به رنگ لباس تغییر کند. با این حال توصیه می‌کنیم این روش را با دقت انجام دهید تا به لباس آسیبی وارد نشود.

یک گوش پاک‌کن یا پنبه بردارید و آن را به الکل آغشته کنید. سپس گوش پاک‌کن یا پنبه را از خارج لکه وایتکس به داخل بکشید. این روش کمک می‌کند تا حدودی رنگ لباس نرم شود و رنگ سفید لکه وایتکس به رنگ لباس تغییر رنگ دهد. با این حال ممکن است باز هم لکه وایتکس همچون روز اول نشود.

ممکن است برایتان سؤال شود که آیا همیشه لکه وایتکس به جا می‌ماند و با الکل تنها رنگِ کم‌رنگ ایجاد می‌شود؟ پاسخ مثبت است! با این حال شما می‌توانید رنگ لباس یا پارچه تهیه کنید و لباس را رنگ کنید. توصیه می‌کنیم رنگ متناسب با رنگ لباستان تهیه کنید و در رنگ کردن لباس تمام نکات و دستورالعمل رنگ کردن لباس را رعایت کنید.

روش دوم وایتکسی کردن کل لباس است. ممکن است در این روش تمام رنگ لباستان کم‌رنگ شود، اما تا حدودی می‌توانید لباستان را با این روش بازیابید و لباس کم‌رنگی داشته باشید. بنابراین شما به مقداری سفید کننده کلرین، پاک کننده با ۳% هیدروژن پراکسید و یک تشت نیاز دارید.

ابتدا تشت را پر از آب کنید و لباس را کاملاً داخل آن قرار دهید تا خیس شود. سپس به میزان یک‌چهارم فنجان سفید کننده کلر داخل تشت آب بریزید. پس از آن یک‌چهارم فنجان ماده شوینده با ۳% هیدروژن اضافه نمایید.

در مرحله پایانی، لباس را کاملاً با آب بشویید تا اثری از سفید کننده و ماده شوینده روی آن باقی نماند. در این روش رنگ لباس یکدست و کم‌رنگ می‌شود و شما می‌توانید لباس خود را تا حدودی حفظ و احیا نمایید.

 

آیدا چم سورکی

آیدا چم سورکی هستم متولد 1381 تحصیل کرده در رشته علوم تربیتی و علاقمند به نویسندگی و فعال در شبکه های اجتماعی
دکمه بازگشت به بالا