جامعهکسب و کار برتر

دستور پخت برنج سبز رنگ با طعم فوق العاده

دستور پخت با طعم فوق العاده

چه عاشق سبزیجات باشید یا نه، این دستور غذای سبز خوش مزه غذای فوق العاده ای است که می توانید امتحان کنید . هم چنین یک روش نسبتا عجیب برای درست کردن کنار غذاست که می تواند به غذای اصلی تبدیل شود. بسیار مهم است وعده های غذایی را تغییر دهید و با مواد ساده و آسان مثل برنج، چه برنج سفید و چه برنج سبوس دار تغییرات ایجاد کنید ، خلاقیت زمانی که این دستورالعمل را آماده می کنید ، بسیار ارزشمند خواهد بود آماده کردن برنج کار ساده ای است در این بخش از آشپزخونه دستور سبز لذیذی را با هم یاد می گیریم. برای خرید برنج دودی کلیک کنید.

آموزش پخت برنج چند رنگ |انواع رنگ برنج

اگر چه برنج سبز به طور کلی از سبزیجات، برنج، و بسیاری درست شده است اما شما مجبور نیستید آن را به این شکل درست کنید .می توانید خلاق باشید و از موادی استفاده کنید که طعم خیلی خوبی به آن می دهد. مثالا:جعفری، سیر،ترافل ، قارچ، و غیره. ایده این است که مواد اولیه این دستورالعمل را انتخاب کرده و سپس از تخیل خود استفاده کنید. علاوه بر این ، هرچه بیشتر در دستور پخت غذا فرو می روید، متوجه خواهید شد بوی بسیار مطبوعی دارد. ترکیبی از سبزیجات، سوپ، برنج و همه چیزهای خوب پخته شده عالی است ! چیزهای متفاوتی را با این دستور غذای خوش مزه امتحان کنید و آن را خودتان انجام دهید. به یاد داشته باشید ، از آنجایی که این ، یک غذای اصلی است، می توانید چیزهای دیگری را به عنوان کنارغذا داشته باشید. سوپ، سالاد، یا حتی مرغ خوب واقعا با این دستورالعمل خوب است.

راهنمای گام به گام برای تهیه برنج سبز

قبل از اینکه با آماده سازی شروع کنیم باید برخی از اطلاعات مهم غذایی که این نوع غذای ایده آل برای رژیم غذایی تشکیل می دهند را در نظر بگیرید ، به خاطر داشته باشید این سبزی منبع عظیمی از عناصر کلیدی برای بدن است .پروتئین ها، ویتامین ها، فیبرها،مواد مغذی گیاهی دارد . اگر تصمیم بگیرید این دستور غذا را یاد بگیرید بدن خود را با مقدار زیادی از با کیفیت بالا تامین خواهید کرد. با این حال، اسفناج تنها جز تشکیل دهنده با ارزش نیست، چون گشنیز، سیر، و پیاز نیز عناصر کلیدی مهم هستند.

این غذایی است که غذاهای جدید ( ترکیبات ) و نیز فواید غذای سالم را نیز معرفی می کند. آماده سازی آسان، مواد مغذی بالا، طعم خوش مزه ای دارد . در ذیل می گوییم چگونه می توانید آن را آماده کنید.

مواد لازم برای تهیه برنج سبز رنگ

  • 1 قاشق سوپ خوری نمک ( 25 گرم )
  • 4 فنجان برنج سفید ( 400 گرم )
  • 3 و 1 / 2 فنجان آب ( 360 میلی لیتر )
  • 6 برگ اسفناج تازه( 25 گرم )
  • 1 قاشق سوپ خوری پودر سیر ( 25 گرم )
  • 4 حبه کالیلابلانکا( 35 گرم )
  • سه قاشق سوپ خوری گشنیز ( 75 گرم )
  • 1 قاشق سوپ خوری ( 25 گرم )
  • 2 قاشق سوپ خوری ( 50 میلی لیتر )

طرز تهیه و دستور آماده سازی برنج سبز رنگ با طعمی بی نظیر

قبل از شروع این دستورالعمل، باید برنج سفید را روز قبل در یک قابلمه با آب گرم قرار دهید. برنج را حداقل 12 ساعت خیس کنید. این باعث قد کشیدن برنج می شود.وقتی اولین مرحله را تمام کردید، شروع به تهیه سوپ سبزیجات کنید

برای انجام این کار باید از همه سبزیجات استفاده کنید، آن ها را تکه تکه و در یک قابلمه با آب قرار دهید.سپس با چاشنی آن را مزه دار کنید .

نمک، فلفل، اسفناج، پودر سیر را استفاده و شروع به هم زدن کنید. دقت کنید طعم آن را بچشید تا بدانید آیا نیاز به افزودن نمک یا سیر بیشتر دارید یا نه.همزمان، در یک ماهی تابه، روغن بریزید و روی حرارت متوسط قرار دهید و برنج را اضافه کنید . هدف این است که رنگ آن کمی تغییر کند، مراقب باشید نسوزد!

مخلوط سوپ را در مخلوط کن بریزید و حدود یک دقیقه با هم مخلوط کنید سپس، سوپ را با برنج حدود 15 تا 20 دقیقه بگذارید و آن را محکم ببندید.مهم است قابلمه را زیاد باز نکنید، به طوری که همه چیز به خوبی بپزد. برای چک کردن این که آیا پخته است یا نه ، از چاقو استفاده کنید و آن را به برنج بزنید . اگر وقتی آن را بیرون آوردید مرطوب بود این به آن معنی است که زمان بیشتری برای پخت نیاز دارد.زمانی که آماده شد بگذارید 5 دقیقه بماند و در نهایت با غذاهای دیگر سرو کنید .

/ /

آماده کردن برنج کاری ساده است و می توانید با ترکیب کردن مواد ساده مانند سبزیجات به این غذای طعمی بی نظیر بدید و یک برنج سبز رنگ خوش طعم داشته باشید. روش پخت برنج سبز رنگ چه سبزیجات دوست داشته باشید یا نه، با این دستور غذای سبز می توانید غذایی خوشمزه را میل … نوشته طرز تهیه برنج سبز رنگ خوشمزه با سبزیجات مقوی اولین بار در تاپ ناز پدیدار…

آماده کردن برنج کاری ساده است و می توانید با ترکیب کردن مواد ساده مانند سبزیجات به این غذای طعمی بی نظیر بدید و یک برنج سبز رنگ خوش طعم داشته باشید.

روش پخت برنج سبز رنگ

چه سبزیجات دوست داشته باشید یا نه، با این دستور غذای سبز می توانید غذایی خوشمزه را میل کنید. می توانید با تغییر دادن مواد غذایی یک غذای سادع مانند برنج را بسیار خوشمزه و خوش طعم کنید. در پخت این غذا اگر خلاقیت به خرج دهید می توانید غذایی خوشمزه داشته باشید.

طرز تهیه برنج سبز رنگ با طعمی فوق العاده

برنج سبز از سوپ سبزیجات، برنج، اسفناج و گشنیز درست شده است اما شما می توانید خلاقیت به خرج دهید و این غذا را به شکلی دیگر تهیه کنید و طعم جدیدتی داشته باشید.

راهنمای گام به گام برای تهیه برنج سبز

این غذا دارای ارزش غذایی بالایی است و به دلیل داشتن سبزیجات سرشار از فیبر است. پروتئین و ویتامین هم به اندازه کافی در این غذا موجود است. اگر می خواهید دستور این غذا را یاد بگیرید بدن خود را مقدار زیادی مواد غذایی با کیفیت پر خواهید کرد.

این غذا به دلیل داشتن ترکیبات جدید طعمی جدید دارد و ضمن اینکه غذایی سالم است.

مواد لازم برای تهیه برنج سبز رنگ

1 قاشق سوپ خوری نمک ( 25 گرم ) 4 فنجان برنج سفید ( 400 گرم ) 3 و 1 / 2 فنجان آب ( 360 میلی لیتر ) 6 برگ اسفناج تازه( 25 گرم ) 1 قاشق سوپ خوری پودر سیر ( 25 گرم ) 4 حبه کالیلابلانکا( 35 گرم ) سه قاشق سوپ خوری گشنیز ( 75 گرم ) 1 قاشق سوپ خوری فلفل سیاه ( 25 گرم ) 2 قاشق سوپ خوری روغن زیتون ( 50 میلی لیتر )

طرز تهیه و دستور آماده سازی برنج سبز رنگ با طعمی بی نظیر

برن سفید را از یک روز قبل در قابلمه ای با اب گرم قرار دهید. برنج را حداقل 12 ساعت خیس کنید. این باعث م شود که برنج نرم تر شود و بیشتر قد بکشد. وقتی این مرحله تمام شد، سوپ سبزیجات را تهیه کنید.

برای انجام این کار باید همه سبزیجات را استفاده کنید و آنها را خوب خرد کنید و در قابلمه اب قرار دهید. سپس با چاشنی آن را مزه دار کنید.

فلفل، اسفناج، پودر سیر و نمک را استفاده کنید و به هم بزنید. طعم آن را بچشید تا بدانید آیا نیاز است که سیر و یا نمک دوباره اضافه شود یا نه. همزمان درون یک ماهی تابه، روغن بریزید و بر روی حرارت متوسط بگذارید و برنج را هم اضافه کنید. هدف این است که فقط رنگ آن کمی تغییر کند و باید مراقب باشید که نسوزد.

مخلوط سوپ را درون مخلوط کن بریزید و در حدود 1 دقیقه با هم مخلوط نمایید سپر سوپ را با برنج در حدود 20 دقیقه کنار بگذارید و آن را محکم ببندید. مهم این است که قابلمه را زیاد باز نکنید، تا همه چیز به خوبی پیش برود. برای اینکه بفهمید پخته است یا نه از چاقو استفاده کنید و آن را به برنج بزنید. اگر وقت چاقو را بیرون کشیدید مرطوب بود این یعنی اینکه زمان بیشتری به پختن نیاز دارد. زمانی که آماده شد 5 دقیقه بماند و سپس سرو کنید.

طرز تهیه برنج با سس گشنیز و لیمو

طرز تهیه برنج با قارچ شیتاکه

“برنج” غذای محبوب ایرانی ها که باعث کبد چرب می شود!

 

نکات تکمیلی در مورد برنج سبز رنگ

و زمان پخت و انتظار آن در حدود 45دقیقه میباشد .
برنج سبز رنگ را می توانید در وعده نهار – شامسرو کنید .
همچنین میتوان در ماه رمضان به عنوان سحریمیل کرد .

آیدا چم سورکی

آیدا چم سورکی هستم متولد 1381 تحصیل کرده در رشته علوم تربیتی و علاقمند به نویسندگی و فعال در شبکه های اجتماعی
دکمه بازگشت به بالا