ورزش

اتفاقات لیگ غیر قابل فهم است/ در فوتبال ایران هیچکس خوشحال نیست – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

‌به گزارش خبرگزاری آنلاین، ژوزه مورایس پس از شکست ۳ بر یک تیم فوتبال سپاهان مقابل گل گهر که امروز پنجشنبه در سیرجان رقم خورد، گفت: به بازیکنان تیم خودم بابت تلاش زیادی که داشتند و از تمام وجود مایه گذاشتند، تبریک می‌گویم؛ بابت حضور هواداران خوب سپاهان که سفر کردند و به این‌جا آمدند، تشکر می‌کنم.

وی در مورد حضور کوتاه مدت امید نورافکن در ترکیب زردپوشان در بازی امروز عنوان کرد: همه آگاهی کامل در مورد بازیکنان ندارند، بازیکن تازه از مصدومیت برگشته و نمی‌خواستیم ریسک کنیم، از جراحی برگشته و ۵ ماه بازی نکرده بود، نمی‌خواهم در مورد سلامت بازیکنانم ریسک کنم، امروز کمی بازی کرد، فقط به خاطر این‌که بازیکن دیگری نداشتیم؛ فقط برای عادت یا گرفتن دقایقی از بازی، به زمین آمد زیرا شرایط لازم برای ارتباط بدنی و تکل ندارد و باید عادت کند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در خصوص بازیکنان جوانی که امروز بازی کردند هم گفت: شرایط برای استفاده از بازیکنان جوان متفاوت‌تر بود، بازیکنان با ما تمرین می‌کنند و می‌خواستم بدانند چقدر مهم هستند، جوان هستند و شاید بازی کمتری به آن‌ها برسد اما در ادامه بازیکنان مهمی خواهند بود.

مواریس در خصوص حکم کمیته‌ انضباطی انضباطی در خصوص سپاهان و رعایت نشدن عدالت در فوتبال تصریح کرد: خیلی واضح است، یک لیگ وقتی زیبا خواهد بود که همه شانس یکسان داشته باشند، برخی چیزها را نمی‌توانم بفهمم؛ یک روز قبل از بازی یک تیم که می‌دانند مسافتی را باید طی کند و به شهر دیگری برود، رأی صادر می‌کنند و می‌دانند دست و پای تیم بسته است و چند ساعت مانده به بازی متوجه می‌شویم چند بازیکن نداریم و باید قرارداد اصلاح شود.

وی ادامه داد: اتفاقات این‌گونه زیادی می‌افتد و بابت تأسف است زیرا باید زمانی برای اصلاح و آماده‌سازی شرایط داشته باشند، من مربی فوتبال هستم و می‌خواهم برد و باخت در زمین باشد؛ خیلی مشکلات غیر قابل فهم ایجاد می‌کنند، ۶ کارت زرد و ۳ کارت قرمز، شاید تقصیر من است.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به رأی کمیته استیناف برای بازگشت ۴ امتیاز به سپاهان گفت: ۴ امتیاز برگشت زیرا دلیلی برای کم شدن نبود، بعد این ۶ بازیکن تا زمان اصلاح قرارداد نمی‌توانند بازی کنند؛ چرا یک شب قبل از بازی این تصمیمات گرفته می‌شود آن‌هم وقتی بازیکنان این‌جا هستند و دسترسی به چیزی نداریم.

مورایس در پایان در خصوص تصمیماتی که در فدراسیون فوتبال ایران گرفته می‌شود خاطر نشان کرد: آقای تاج انسان باهوشی است و با ایشان ملاقات و صحبت داشته‌ام اما نمی‌دانم چرا این تصمیمات این‌گونه گرفته می‌شود و باور ندارم فقط برای سپاهان باشد، اینجا در فوتبال هیچکس خوشحال نیست، برای خوشحال بودن همه فوتبال را جلو می‌بریم و کسی بابت این تصمیمات خوشحال نیست.

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا