خبرهای کلیکسب و کار برتر

امداد خودرو چه خدماتی ارائه می دهد؟

امروزه با توسعه و گسترش خودروها، امداد خودرو به یکی از ضروری ترین خدمات در سراسر جهان تبدیل شده است. حال این خدمات ممکن است توسط شرکت های خودرو سازی برای امداد رسانی به خودروهای تولید شده ی خود باشد و یا توسط شرکت هایی که منحصرا با هدف امداد رسانی به خودروها ایجاد شده اند، انجام شود. در هر صورت امداد خودرو ها باید مجوز این کار را داشته باشند و به این منظور کارت شناسایی معتبر داشته باشند. شرکت امداد خودرو کرمان موتور یکی از مراکز معتبر می باشد که برای امداد رسانی به شما عزیزان می باشد.

شیراز

 

خدمات امداد خودرو چگونه انجام می شود؟

چه در حال رانندگی باشید و چه خودرو متوقف باشد و شما احساس خرابی و وجود نقص فنی در آن کنید، باید با شرکت های امداد خودرو تماس بگیرید و درخواست امداد رسانی داشته باشید. اگر مشکل خودروی شما خیلی حاد نباشد و نیاز به یک تعمیر جزئی داشته باشد، کارشناس امداد خودرو همان جا اقدام به رفع مشکل ایجاد شده در خودروی شما می کند. اما اگر خودروی شما مشکل جدی پیدا کرده باشد که نتوان آن را در محل تعمیر کرد، امداد خودرو آن را به یک تعمیرگاه معتبر منتقل می کند تا اقدامات لازم جهت برطرف شدن نقص فنی روی آن انجام شود.

امداد خودرو چه خدماتی ارائه می دهد؟

شرکت های امداد خودرو اعم از کالج بار شیراز، خدمات متنوع و زیادی از جمله پنچر گیری، تعویض باتری، حمل خودرو به تعمیرگاه و … را ارائه می دهند. به طور کلی خدماتی که توسط شرکت های امداد خودرو ارائه می شوند، مربوط به عیب یابی خودرو و برطرف کردن آن ها مربوط می شود. خدمات امداد خودرو می تواند درون شهری و یا برون شهری باشد.

عمدتا خدمات امداد خودرو شامل موارد زیر می باشد:

 • تعمیر در محل
 • اعزام یدک کش به محل
 • سوخت رسانی در جاده ها
 • انتقال خودرو به تعمیرگاه
 • انتقال خودرو به نمایندگی
 • انتقال خودرو به مرکز تعویض پلاک
 • امداد باطری
 • تعمیرات برق خودرو
 • مکانیکی
 • پنچر گیری

مزایای استفاده از امداد خودرو چیست؟

اگر فکر می کنید تا وقتی که خودروی شما دچار مشکل جدی نشود و این مشکل منجر به روشن نشدن خودرو شود، نیاز به امداد خودرو و تعمیرگاه ندارید، سخت در اشتباهید. تعمیرات جزئی و منظم می تواند برای خودروی شما بسیار مفید باشد و از بروز هر گونه حوادث نا گوار و خطر آفرین پیشگیری کند. ضمن اینکه اگر تا بزرگ تر و جدی تر شدن مشکلات خودرویتان دست نگه دارید، بعد ها باید هم هزینه ی بسیار بیش تری برای رفع مشکل آن پرداخت کنید و هم زمان بسیار زیادی را از دست خواهید داد.

پس با استفاده ی به موقع از خدمات امداد خودرو از مزایای زیر بهره مند شوید:

 • تعمیر خودرو در کوتاه ترین زمان ممکن
 • تعمیر خودرو به صورت کاملا حرفه ای
 • عدم بروز حوادث ناگوار در آینده
 • هزینه های تعمیر مقرون به صرفه
 • حمل خودروی شما به صورت کاملا ایمن

رساندن سوخت به خودرو

یکی از مشکلاتی که اصولاً خودروها ممکن است در جاده‌ها با آن مواجه شوند، تمام شدن سوختشان است. ممکن است در حین رانندگی هنگام مسافرت در جاده‌ای که دسترسی به ایستگاه بنزین ندارید، سوخت ماشین شما تمام گردد. در این حالت شرکت معتبر امدادخودرو سوخت مناسب اتومبیل اعم از بنزین و گازوئیل را به می‌رساند از نظر کیفیت، سوخت‌ها بسیار مطمئن هستند.

جابجایی خودرو

ممکن است خودرو شما بنا به مشکلاتی در جاده خاموش شده و دیگر قادر به روشن شدن و یا حرکت نیست یا اینکه دچار خرابی شده که در آن محل نمی‌توان آن را تعمیر نمود. با استفاده از یدک کش‌ ها می‌توان خودرو را تا یک تعمیرگاه جابجا نمود، به گونه‌ای که به اتومبیل هیچ آسیبی وارد نشود. البته این جا به جایی فقط با یدک کش‌ها امکان پذیر نیست. بلکه امروزه با تجهیزات جدید و به روز متخصصین اقدام به حمل خودرو می‌کنند.

تعمیر برق خودرو

خدمات امداد خودرو‌های تنها در موارد بالا خلاصه نمی‌شود. در بسیاری از مواقع برق اتومبیل دچار مشکل شده و یا حتی ممکن است هنگام شب هیچ کدام از چراغ‌ های اتومبیل روشن نشود. در این حالت شما نیاز به نیرو جهت تعمیر برق خودرو دارید. اما در صورتیکه جابجایی آن خطرناک باشد، باید هرچه سریعتر از یک امداد خودرو درخواست نمایید که در مکان حاضر شده و به شما کمک کند. امداد خودروی یکی از معتبرترین شرکت‌ها در این زمینه می‌باشد.

تعویض روغن در جاده

تعویض روغن یکی از عملیاتی است که باید به صورت دوره‌ای و مرتب انجام گردد. حال در صورت سهل انگاری و بی توجهی ممکن است در طول مسیر دچار مشکل شوید. علاوه بر اینکه دچار مشکل می‌شوید به ماشین شما هم آسیب‌ های جدی وارد خواهد شد. اما در این مورد بهتر است نگرانی به خود راه ندهید، زیرا شرکت‌ های امداد خودرو در اسرع وقت با اعزام متخصصان خود به محل مشکل را به خوبی برطرف می‌کنند. آنها روغن  مخصوص ماشین شما را در دسترس قرار می‌دهند.

تعمیرات قطعات اصلی خودرو

در بسیاری از مواقع مشکل ماشین به برق آن خلاصه نمی‌گردد، بلکه ممکن است خرابی یا مشکلات موتور و نقص در دیگر قطعات شما را از ادامه مسیر باز دارد. در این حالت یدک کش ‌‎ها به همراه یک تکنسین خودرو به محل اعزام می‌شوند تا در صورت تعمیر به راحتی در همان محل عیب ماشین را برطرف کنند و در صورتی که مشکل آنجا برطرف نگردید، به وسیله یدک کش آن را حمل و به محل نمایندگی یا تعمیرگاه برسانند.

قطعات اصلی خودرو در صورت استفاده مداوم و عدم نگهداری صحیح از آن ها ممکن است دچار خرابی شده و هزینه های تعمیرات شما را افزایش دهند. برای جلوگیری از این دسته از اتفاقات می توانید با رانندگی درست و اصولی و همچنین چک کردن قطعات یدکی خودرو از بروز مشکلات در اتومبیل خود جلوگیری کنید. دستگاه ردیاب خودرو به عنوان یکی از تجهیزات پیشرفته می تواند به رانندگان کمک کند تا علاوه بر صرفه جویی در هزینه های سوخت، بتوانند نحوه رانندگی خود را نیز بررسی کنند.

نتیجه گیری

امداد خودرو ها همیشه سعی می کنند که خدمات خود را بروز کنند و مجهز باشند. چرا که در چنین حالتی امکان تماس و درخواست کمک از شرکت آن ها به خاطر بالا بودن امکاناتشان بیشتر است. علاوه بر آن برای بالا بردن سرعت عمل ماموران خود همیشه انواع ابزار های تعمیری و خودرو بر ها را در دسترس دارند و از آن ها در مواقع وقوح حوادث بین جاده ای استفاده می کنند.

تمامی خدماتی که توسط نیرو های امداد خودروی سیار صورت می ‌گیرند را به صورت خلاصه برای شما عزیزان ارائه دهم. اما دقت کنید که حتماً قبل از اقدام به سفر و طی کردن یک مسافت طولانی خودروی خود را از هر نظر چک کنید، تا در وسط جاده به مشکل بر نخورید. در صورت نیاز پیدا کردن به امداد خودرو نیز فراموش نکنید که با یک شرکت معتبر حرفه‌ ای در این زمینه تماس بگیرید، تا به درستی مشکل خودروی شما را بر طرف نمایند.

دکمه بازگشت به بالا