خبرهای کلیکسب و کار برتر

ایده برای سقف بلند مغازه

دکوراسیون داخلی یک مغازه و یا محل تجاری در واقع هویت اون مکان حساب میشه. شاید این نکته بی‌اهمیت به نظر برسه اما سخت در اشتباه هستین. طراحی و دکوراسیون مغازه اثر مستقیمی روی میزان جذب مشتری و درصد فروش اون مغازه داره.مشتری با دیدن دکوراسیون و طراحی دیوارها و سقف مغازه ناخودآگاه وارد مغازه میشه و همین موضوع سبب میشه تا برای خرید اشتیاق بیشتری پیدا کنه.

برترین مدل های سقف مغازه برای افزایش فروش شما - گل سنگ

یکی از مهم‌ترین قسمت‌ها در طراحی داخلی اهمیت دادن به دکور سقف مغازه هست. شما میتونین از انواع و طرح کناف برای زیباتر کردن مغازه خودتون استفاده کنین. همچنین نورپردازی سقف مغازه هم اهمیت زیادی داره. شما باید با توجه به ارتفاع سقف و دکوراسیون از نورپردازی مناسبی استفاده کنین.

 نورپردازی سقف مغازه

نورپردازی در طراحی سقف مغازه باعث میشه تا مغازه شکل ظاهری جذاب‌تری به خودش بگیره. میزان روشنایی مغازه به خاطر وجود ، باعث جذب مشتری بیشتر میشه.طراحی سقف مغازه توسط نور زیبایی خاصی به نمای ظاهری اون مکان می‌ده. شما میتونین با الهام از طرح‌ها و نقش‌های مختلف سقف مغازه خودتون رو به شکل جذابی طراحی کنین. در عکس بالا شما نمایی از یک سقف رو می‌بینین که به شکل عمودی و خطی نورپردازی شده.

دکور کردن بخشی از سقف مغازه

امروزه برای دکور سقف مغازه از طرح‌های مدرن و متفاوتی استفاده میشه. طراحی داخلی و دکوراسیون مهم‌ترین اصل در زیبایی یک مکان هست که بر اساس کاربری اون مکان، شکل و نوع دکور تغییر میکنه. شرکت ساختمانی ویستا آرشیتکت از همان ابتدا فلسفه ی وجودی خود را طراحی و‌اجرای دکوراسیون فضاهای مسکونی ، اداری و تجاری – بازسازی و‌ نوسازی و مرمت ساختمان ها و طراحی و تولید سیستم های اشپزخانه و مبلمان چوبی و فلزی ترسیم کرده است

کناف سقف مغازه، راهی برای افزایش جذابیت

طراحی سقف و کناف تنها به مغازه یا بوتیک منتهی نمیشه. بسیاری از پاساژها و فروشگاه‌های شیک هم برای طراحی سقف و دکوراسیون داخلی، از کناف استفاده میکنن. همونطور که در تصویر بالا می‌بینید از طرح کناف برای دکور سقف این مکان استفاده شده که نمای خیلی جذابی به سقف و محیط داخلی پاساژ داده.

خلاصه فهمیدیم که یکی از کارهایی که می‌تونیم برای طراحی سقف مغازه انجام بدیم استفاده از طرح کناف برای سقف مغازه هست. مدل‌های مختلفی از طرح کناف در بازار وجود داره که با توجه به کاربری مغازه و سلیقه افراد میشه سقف رو به بهترین شکل دکور کرد. در این تصویر طرح کنافی رو می‌بینیم که سقف رو از سادگی درآورده.

چند مدل سقف مغازه و نکات آن

امروزه در بازار مدل‌های متنوعی از کناف سقف وجود داره که شما میتونین با توجه به سلیقه خودتون طرح و مدل مورد نظرتون رو انتخاب کنین. ویژگی جالب کناف این هست که میشه حتی ساده ترین طرح کناف سقف رو هم با کوچکترین کارها تغییر زیادی داد.

در نتیجه کلی تغییرات در فضا ایجاد میشه و اون مکان تبدیل به جایی زیبا و هیجان‌انگیز میشه. مثلا در تصویر بالا از طرح کناف ساده‌ای برای سقف استفاده شده که نورپردازی سقف مغازه هم زیبایی اون رو بیشتر کرده. توجه کنین که تمام اجزای سقف با دکوراسیون داخلی کلی مکان هماهنگی داره.

گفتیم دکور سقف مغازه باید به شکلی انجام بشه که با نوع کاربری مغازه هماهنگی داشته باشه. به عنوان مثال سقف مغازه در تصویر بالا کاملاً با دکوراسیون داخلی و سیستم طراحی کلی اون تناسب داره. شما میتونین برای طراحی سقف مغازه از کارشناسان طراحی داخلی کمک بگیرین.

برای دکور سقف مغازه باید به متراژ مکان و فاصله سقف با زمین هم توجه داشته باشیم. برای سقف‌های خیلی کوتاه نباید از طراحی سقف پیچیده و شلوغی استفاده بشه. به عنوان مثال شاید اگر سقف مغازه در تصویر فوق به شکل ساده‌تری دکور و طراحی می‌شد، زیباتر به نظر می‌رسید.هر چقدر سلیقه و خلاقیت شما برای طراحی سقف مغازه بیشتر باشه، توجه بیشتری رو به خودتون جلب میکنین.

دکور سقف مغازه همیشه هم گزینه مناسبی نیست. همونطور که در این تصویر می‌بینیم برای دکوراسیون داخلی این مغازه از دکوری برای سقف استفاده شده که چندان جذاب به نظر نمیرسه. اما این موضوع هم کاملاً سلیقه ای هست ولی باید دقت کنین که سقف مغازه رو هم متناسب با اهداف مغازه و اهداف کسب و کاری خودتون طراحی کنین.

در مکان‌هایی مانند فروشگاه‌های بزرگ یا بخش مغازه های فرودگاه، معمولاً از طرح‌های ساده‌ای برای دکور سقف استفاده میکنن. طرح سقفی که در عکس بالا می‌بینیم شاید به نظر بسیاری از افراد چندان قشنگ نباشه اما برای کاربری این مکان طرح ساده و مناسبی هست.

طرح کناف برای سقف مغازه، بهترین گزینه برای دکوراسیون داخلی یک مکان هست. با کمی تغییرات و استفاده از کناف ساده میتونه سقف مغازه رو زیباتر نشون بده. در تصویر بالا از طراحی ساده و نورپردازی مختصری برای طراحی سقف استفاده شده که به نظر بسیار شیک و جذاب میاد.

طراحان دکوراسیون داخلی از دانش و تخصص کافی برای طراحی و دکور سقف و نمای کلی یک مکان برخوردار هستن. قبل از طراحی سقف مغازه میتونین با توجه به متراژ مغازه و موارد مختلف از نظر و مهارت این افراد استفاده کنین.

مدل کناف سقف مغازه به شکلی طراحی و ساخته شده که حسابی توجه رو به خودش جلب میکنه. این طرح برای این مکان گزینه مناسبی هست و زیبایی مغازه رو بیشتر کرده. یکی از ویژگی‌های طرح‌های مختلف کناف، قابلیت نورپردازی سقف مغازه هست.

یک اشتباهی که برخی از افراد در دکور سقف مغازه انجام میدن، استفاده از طرح‌ها و المان‌های پیچیده و شلوغ هست. البته این طرح‌ها برای مکان‌های بزرگ با ارتفاع زیاد، انتخاب مناسبی هستن.

از دو رنگ متضاد تیره و روشن برای طراحی دکوراسیون و سقف استفاده شده. این تضاد و طراحی سقف ساده باعث شده تا این مکان با وجود کوچک بودن، دلنشین و زیبا به نظر برسه.

نمایی از یک فروشگاه بزرگ رو داریم که از نورپردازی در سقف برای جذاب‌تر کردن نمای کلی استفاده کرده. نورپردازی در سقف همواره شکل تازه‌ای به یک مکان می‌ده و باعث ایجاد روشنایی بیشتر میشه. همونطور که اشاره کردیم نورپردازی سقف مغازه در جذب مشتری تأثیر زیادی داره.

در اینجا لیستی از طرح‌های متنوع سقف کاذب برای مغازه را به شما ارائه می‌دهیم تا فروشگاه شما جذابیت بیشتری داشته باشد. طراحی سقف کاذب مغازه با نور مناسب و با سلیقه می‌تواند فضایی دلپذیر را برای جذب مشتریان به مغازه و فروشگاه شما ایجاد کند. برخلاف بخش های مختلف خانه که می‌توان آن را شخصی و سفارشی کرد، ممکن است طراحی یک فضای تجاری دشوار باشد. دکوراسیون داخلی فضای تجاری مثل مغازه و فروشگاه نیاز به اعتدال دارد.

 

دکمه بازگشت به بالا