ورزش

عطایی ست داد، شهداب زانو زد، اکبری اوج گرفت

آفتاب‌‌نیوز :

هفته هفدهم لیگ برتر والیبال مردان چهارشنبه، چهارم بهمن با هفت دیدار در شهرهای مشهد، رامسر، اسلامشهر، گنبد، رفسنجان، سیرجان و گرگان پیگیری شد.

شاگردان بهروز عطایی در فولاد سیرجان ایرانیان تیم صدرنشین لیگ برتر مردان این هفته در بازی خانگی میزبان سایپا تیم قعرنشین لیگ بودند و در پایان با نتیجه سه بر یک (۲۵ بر ۲۰، ۲۸ بر ۳۰، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۲) برنده شدند . 

شهداب یزد که مدافع عنوان قهرمانی است این هفته میهمان طبیعت بود و با حساب سه بر دو  (۲۰ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۷، ۲۸ بر ۳۰ و ۱۵ بر ۱۲) شکست خورد. به این ترتیب جایگاه دومی خود را از دست داد و به رتبه سوم سقوط کرد. 

ایفاسرام اردکان هم که با ۱۰ برد و ۲۸ امتیاز در رتبه سوم جدول قرار داشت، در بازی خارج از خانه به مصاف نیان الکترونیک خراسان رفت و با پیروزی سه بر یک (۲۳ بر ۲۵، ۲۹ بر ۳۱، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۲ بر ۲۵) جای شهداب را در رتبه دوم جدول گرفت. 

شاگردان پیمان اکبری در پیکان هم با حساب سه بر صفر (۲۲ بر ۲۵، ۲۷ بر ۲۹ و ۲۲ بر ۲۵) بر مس غلبه کردند و در جدول رده‌بندی  با یک پله صعود، چهارم شدند. 

نتایج هفته هفدهم لیگ برتر والیبال مردان به شرح زیر است:
نیان الکترونیک خراسان ۱ – ۳ ایفاسرام اردکان
(۲۳ بر ۲۵، ۲۹ بر ۳۱، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۲ بر ۲۵)

هورسان رامسر صفر – ۳ شهرداری ارومیه
(۲۱ بر ۲۵، ۱۹ بر ۲۵ و ۲۱ بر ۲۵)

طبیعت ۳ – ۲ شهداب یزد
(۲۰ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۷، ۲۸ بر ۳۰ و ۱۵ بر ۱۲)

شهرداری گنبد کاووس ۳ – ۱ چادرملو اردکان
(۲۵ بر ۲۱، ۲۸ بر ۲۶، ۲۳ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۱۹)

مس رفسنجان صفر – ۳ پیکان تهران
(۲۲ بر ۲۵، ۲۷ بر ۲۹ و ۲۲ بر ۲۵)

فولاد سیرجان ایرانیان ۳ – ۱ سایپا تهران
(۲۵ بر ۲۰، ۲۸ بر ۳۰، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۲)

پاس گرگان ۱ – ۳ گیتی‌پسند اصفهان
(۲۱ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۷، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۱ بر ۲۵)

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا