استان ها

«مرد بازنده» به روی صحنه می رود

رویداد برتر/گیلان نمایش «مرد بازنده» به نویسندگی و کارگردانی آرمین طیب نعیمی ساعت ۱۹ عصر ۱۷ بهمن ماه تا اول اسفندماه در تئاتر شهر رشت به روی صحنه می‌رود.

آرمین طیب نعیمی امروز، ۸ بهمن ماه در نشست خبری رونمایی از پوستر نمایش «مرد بازنده» که به همت گروه تئاتر رویداد و تهیه کنندگی حسین عمادی به روی صحنه می‌رود، متن این نمایش را اقتباسی از داستان کوتاه آنتوان چخوف دانست و اظهار کرد: فضای این نمایش کمدی – فانتزی خواهد بود.

وی با بیان اینکه «مرد بازنده» از ۱۷ بهمن ماه لغایت اول اسفندماه سال جاری به مدت ۱۵ شب در سالن سردار جنگل تئاتر شهر رشت به روی صحنه می‌رود، تصریح کرد: طی پنج ماه گذشته در حال تمرین بودیم و هفته ای چهار جلسه تمرین داریم و همچنان ادامه دارد.

نویسنده و کارگردان «مرد بازنده» این نمایش را دومین تجربه کارگردانی خود دانست و تاکید کرد: کارگردانی را با تئاتر «درستکارترین قاتل دنیا» آغاز کردم که مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت و امیدواریم «مرد بازنده» هم مخاطبان را جذب کند.

طیب نعیمی، مدت زمان این نمایش را ۹۰ دقیقه دانست و عنوان کرد: این نمایش محتوای پیچیده‌ای ندارد و بر فرم و بازی‌ها تمرکز کردیم تا مخاطب بتواند با داستان ارتباط برقرار کند.

وی از ارائه تخفیف ۲۰ درصدی بلیت نمایش «مرد بازنده» برای دانشجویان خبر داد و گفت: سه روز اول اجرای نمایش با تخفیف ۲۰ درصدی برای کلیه اقشار همراه خواهد بود.

مسعود بدرطالعی، سرپرست گروه تئاتر رویداد نیز، با اشاره به آغاز فعالیت این گروه هنری در سال ۸۲، عنوان کرد: از رسانه‌ها انتظار داریم که مردم را بیشتر به تئاتر دعوت کنند تا همه اقشار جامعه تماشاگر تئاتر باشند.

وی با بیان اینکه هنرمندان تئاتر نگاه صرفا اقتصادی ندارند، خاطرنشان کرد: اگر چه تئاتر برای اهالی این هنر بازده مالی ندارد، اما هنرمندان این عرصه از روی عشق و علاقه فعالیت می‌کنند.

به گزارش رویداد برتر، نمایش «مرد بازنده» ساعت ۱۹ عصر ۱۷ بهمن ماه لغایت اول اسفندماه با ۹ بازیگر در رشت به روی صحنه می‌رود.

انتهایی پیام

دکمه بازگشت به بالا