هنر و فرهنگ

آمل میزبان جشنواره موسیقی فجر شد

رویداد برتر/مازندران معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی مازندران، از برگزاری سی و نهمین جشنواره موسیقی فجر به میزبانی این استان در شهرستان آمل در هفته پایانی بهمن خبر داد.

محمد روحی روز چهارشنبه ۱۸ بهمن در حاشیه رونمایی از پوستر این جشنواره که با حضور جمعی از اهالی موسیقی شهرستان آمل در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان انجام شد، گفت: این جشنواره از ۲۴ تا ۲۷ بهمن ماه در دو سالن مجمتع فرهنگی هنری ولیعصر(عج) و سالن اریکه آریایی آمل برگزار می‌شود.

وی افزود: دراین جشنواره تعداد ۹ گروه موسیقی در قالب گروه‌های سنتی ایرانی، محلی، نواحی و پاپ از مازندران و دو گروه از استان‌های دیگر در سی ونهمین جشنواره موسیقی فجر در شهرستان آمل برنامه خود را اجرا خواهند کرد.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، همچنین به دلایل انتخاب شهرستان آمل برای میزبانی جشنواره موسیقی فجرگفت، انتخاب شهرستان آمل بر اساس سیاست گذاری‌های این اداره کل و ظرفیت‌های بالای موسیقی در آمل، دلیل اصلی انتخاب این شهرستان بوده و از سوی دیگر، هنرمندان موسیقی آمل از نظر کیفیت کار و صاحب سبک بودن و هم از لحاظ تعداد درعرصه موسیقی جزء برترین‌های استان هستند و میزبانی جشنواره موسیقی فجر به نوعی حق شهرستان آمل بوده است.

آمل میزبان جشنواره موسیقی فجر شد

روحی ادامه داد، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در راستای عدالت فرهنگی و بهره‌مندی همه شهرستان‌های استان از میزبانی جشنواره فجر در رشته‌های مختلف امسال در شهرستان نور میزبان جشنواره هنرهای تجسمی فجر، در شهرستان ساری میزبان جشنواره فیلم فجر و همچنین از ۲۷ بهمن نیز جشنواره مد و لباس فجر در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برپا خواهد شد.

انتهای پیام

نشر علوم هنری

با استفاده از ابزارهای زبانی، شما را به دنیای تخیل و هنر می‌برم.
دکمه بازگشت به بالا