خبرهای کلیکسب و کار برتر

آیا ادکلن جدایی میاره

آیا واقعا عطر جدایی میاره؟

همه ما امروزه حرف های خرافی زیادی را می شنویم که ممکن است روی روح و روان همه ما تاثیر بگذارد. یکی از حرف های رایجی که امروزه زمان خرید برای عزیزانتان می شنوید، این است که آیا عطر و ادکلن جدایی میاره؟  حتی در صورتی که خودتان هم به این موضوع اعتقادی نداشته باشید، ممکن است که افراد زیادی این حرف را آن قدر تکرار کنند تا برای شما هم به یک باور مهم تبدیل شود. به همین دلیل ممکن است زمان عطر و ادکلن خریدن برای عزیزانتان دچار تردید شوید و از خرید کردن منصرف شوید. اگر شما هم زمان خرید عطر و ادکلن با همین سوال روبرو می شوید که آیا عطر جدایی میاره، همراه ما باشید تا با کلیه مسائل مهم در این زمینه آشنا شوید. ادکلن میلانو بیز یک انتخاب عالی .

ادکلن |امام رضا

آیا هدیه دادن عطر جدایی میاره؟

در همه فرهنگ ها و جوامع مختلف خرافات مختلفی وجود دارد که منشا علمی و منبع به وجود آمدن آن ها مشخص نیست. اما طبق بررسی های انجام شده می توان گفت که سوال عطر جدایی میاره؟ خرافاتی بیش نیست. برای کتمان این خرافات می توان گفت که چرا یک بوی خوشایند به جای این که در ذهن ها ماندگار شود، باید باعث تداعی شدن احتمال جدایی دو نفر شود؟ علاوه بر این، تصور کنید زمانی که در یک مکان عمومی هستید، یک رایحه و بوی خوش به مشام شما می رسد و همان لحظه یاد عزیزی یا یکی از دوستان خود می افتید. در واقع می توان گفت استشمام آن بوی خوش تاثیر زیادی در زنده شدن یاد و خاطر عزیزان می شود و هیچ تاثیری در احتمال جدا شدن دو فرد از یک دیگر ندارد. بنابراین با خیال آسوده به عزیزان و دوستان خود عطر هدیه دهید تا همیشه در ذهن و یاد یک دیگر باقی بمانید. اسپری خوشبو کننده ویتابلا با رایحه ای خنک و سرد .

آیا تاثیر هدیه دادن عطر منشا علمی دارد؟

به طور کلی در پاسخ به این سوال که آیا عطر جدایی میاره؟ می توان گفت که خیر، در این زمینه هیچ گونه منشا و منبع علمی در این مورد وجود ندارد. در واقع می توان گفت که هیچ ریشه و رد نشانی در مورد منبع علمی و اعتقادی در فرهنگ ها و رسوم هیچ کشور در مورد این که هدیه عطر جدایی میاره یا نه؟ وجود ندارد. بلکه ممکن است این اعتقاد صرفا به دلیل یک تجربه تلخ بین دو فرد باشد. برای مثال ممکن است زن یا مردی یک عطر به همسر خود هدیه داده و به دلایل دیگر با مشکل روبرو شده اند که باعث جدایی آن ها از یک دیگر شده است.

در واقع ممکن است زوج های زیادی در سراسر دنیا برای یک مناسبت برای همسر خود عطر هدیه گرفته اند و به دلایلی از یک دیگر جدا شده اند. بنابراین این خاطره و این موضوع نمی تواند نشان دهنده منشا علمی دلیل تاثیر جدایی دو نفر پس از هدیه دادن عطر نخواهد داشت. توصیه ائمه معصومین در مورد هدیه دادن عطر و ادکلن همان طور که حتما شما هم شنیده اید، آراسته و خوشبو بودن از زمان های گذشته تاکنون توسط بزرگان و به ویژه توسط ائمه معصوم توصیه می شده است. برای باور پذیری بهتر این موضوع نیز توصیه و گفته هایی از ائمه ما در مورد هدیه دادن عطر و ادکلن وجود دارد که به شرح زیر است:

 • پیامبر اکرم (ص): پیامبر اکرم (ص) در زمینه مصرف و خرید عطر فرموده اند که هدیه را بپذیرید. بهترین هدیه ها عطر است که از همه خوشبوتر و سبک بارتر است.
 • امام صادق (ع): به یک دیگر هدیه بدهید تا رشته محبت بین شما استوار شود. چون هدیه دادن کینه و کدورت را از بین می برد و باعث افزایش محبت می شود.
 • امام رضا (ع): بر هیچ کس روا نیست که از هدیه دادن به یک دیگر خودداری کنند. اگر نتواند یک روز در میان چنین کند. همچنین در صورتی که باز هم نتواند، نباید معطر کردن خود را در روز جمعه ترک کند.
 • امام سجاد (ع): نماز شخص معطر فضیلت بالاتری دارد.

اهمیت رایحه درمانی چیست؟

یکی از شاخه های طب گیاهی که امروزه مورد توجه اکثر افراد قرار گرفته، رایحه درمانی است. رایحه درمانی یا آروما تراپی نوعی روش درمانی است که در طب گیاهی مورد توجه قرار گرفته و از آن برای درمان بیماری های مختلف استفاده می شود. بدین صورت که از عطر و رایحه های مختلف در اسانس ها و روغن های مختلف به صورت استنشاقی یا موضعی استفاده می شود. اهمیت رایحه درمانی تا حدی است که فواید مختلف و زیادی دارد  که به شرح زیر است: بیز پلاس همراه همیشگی شما .

 • تقویت خلق و خو
 • کاهش اضطراب و درد
 • کاهش حالت تهوع
 • کاهش التهاب
 • بهبود عملکرد شغلی از طریق تاثیر روی کاهش استرس و اضطراب
 • تسکین سر دردهای عصبی

انتخاب عطر مناسب برای هدیه دادن

زمانی که قصد دارید به فردی عطر هدیه بدهید، حتما با این سوال روبرو هستید که آیا عطری که برای او می خرید، دوست دارد یا خیر؟ چرا که انتخاب و خرید عطر یک انتخاب سلیقه ای است و در برخی موارد ممکن است باعث بازخورد منفی برای فرد شود. در صورتی که ممکن است هزینه زیادی را صرف کرده و یک عطر لوکس و با کیفیت خریداری کرده باشید. بلکه تنها مشکل این است که عطر اشتباه خریداری کرده اید. در واقع زمان انتخاب و خرید عطر مناسب باید توجه داشته باشید که افراد دارای تیپ های شخصیتی، استایل، نوع شغل و…هستند.

بنابراین سلیقه هر کدام از این افراد متفاوت بوده و باید متناسب با این موارد بهترین عطر را برای آن ها خریداری کرد. بنابراین در صورتی که اطلاعات کافی در مورد تیپ شخصیتی، یا استایل فرد ندارید، می توانید عطرهایی با رایحه های ملایم و خنک را انتخاب کنید. چون این نوع عطرها میزان ریسک کم تری دارند. همچنین توصیه می شود اگر با سلیقه فردی که می خواهید برای او عطر خریداری کنید، سراغ عطرهای شیرین و تند نروید. مگر این که با سلیقه فرد کاملا آشنا باشید و بدانید که عطرهای تند یا شیرین دوست دارد و باعث واکنش های آلرژیک او نمی شود.

علاوه بر این، در صورتی که می خواهید به خانم جوانی هدیه بدهید، عطرهایی با بوی ملایم و رایحه گل انتخاب کنید. این نوع عطرها معمولا با سلیقه همه افراد سازگار است و باعث احساس خوشایندی در آن ها می شود. همچنین در صورتی که از سلیقه فرد مورد نظر اطلاع ندارید و می خواهید برای یک آقا خرید کنید، سراغ عطرهای خنک بروید. انتخاب و خرید عطرهای خنک و تلخ انتخاب مناسبی برای استفاده از عطر در محیط های مختلف از جمله باشگاه، محیط کار، و حتی منزل برای آقایان است. علاوه بر این، این نوع عطرها برای افرادی که به عطرهای تند آلرژی دارند، هم مناسب است.

اهمیت عطر خوش از نظر ادیان مذهبی

علاوه بر دین اسلام، سایر ادیان دیگر هم در مورد استفاده از عطر نظرات و عقاید مختلفی دارند. به همین دلیل بررسی کردن اهمیت عطر خوش از نظر ادیان مذهبی نیز عقاید و نظر شما را در مورد این سوال که آیا عطر جدایی میاره؟ به طور کامل برطرف خواهد شد. از نظر ادیان مذهبی نیز گفته های مختلفی در مورد اهمیت استفاده از عطر وجود دارد که مهم ترین آن ها به شرح زیر است:

 • بوی خوش باعث تقویت شدن قلب می شود.
 • بهترین بندگان خدا افرادی هستند که به عهد خود وفا می کنند و بوی خوش می دهند.
 • هدیه را بپذیرید که بهترین هدیه ها عطر است.

راه حل هدیه دادن عطر بدون جدایی چیست؟

همه ما مقالات و نظرات مختلفی را در سایت های مختلف با عنوان عطر جدایی میاره نی نی سایت مشاهده کرده اید و خوانده اید. به همین دلیل برای این که حتی پس از خواندن این مطالب هم خرافات و شایعاتی که در مورد عطر جدایی میاره را فراموش کنید، کافی است که با انتخاب بهترین عطرها برای کادو دادن آشنا شوید و هدیه ای خاص و منحصر به فرد به او هدیه دهید.

عطر زنانه برای هدیه

همه ما روزانه نام تعداد زیادی از عطرهای پر طرفدار و پر فروش را می شنویم؛ اما ممکن است زمان خرید همچنان تردید داشته باشید و از خرید آن ها خودداری کنید. خب حال که میخواهید عطر هدیه دهید ما به شما 3 محبوب را معرفی میکنیم: در رایحه اولیه این عطر، از هل استفاده شده و رایحه اصلی آن نیز خزه، عنبر و نعناع هندی است. یکی از بهترین ویژگی های این عطر مدت زمان ماندگاری بسیار بالای آن است. به همین دلیل امکان استفاده از آن در مکان های مختلف و به ویژه در فصول مختلف نیز وجود دارد. یکی از بهترین ادکلن های معروف از برند بولگاری، ادکلن بولگاری جاسمین نویر است. این ادکلن به دلیل داشتن رایحه شرقی گلی جز بهترین عطرهای زنانه با طبع گرم شناخته می شود.

یکی از بهترین ویژگی های این عطر داشتن ترکیبی از رایحه های چوبی و گلی و کمی تلخ است. بنابراین با استشمام و استفاده از این ادکلن احساس بسیار مطلوب و آرامش خاصی را تجربه خواهید کرد. ادکلن ایو سن لوران لیبره یکی از بهترین عطرهای کلاسیک و شیک است که می توانید از آن در مهمانی و مراسم های مجلل و خاص استفاده کنید. یکی از بهترین ویژگی های این ادکلن میزان پراکندگی بالا و ماندگاری مطلوب است. در تولید این عطر از رایحه های اصلی وانیل، عنبر، مشک، و سدر استفاده شده است.

دکمه بازگشت به بالا