ورزش

اکبرپور: مگر نفت آبادان و ملاثانی گوشت قربانی هستند؟

رویداد برتر/خوزستان سرمربی تیم فوتبال استقلال آبی پوش ملاثانی گفت: تا چه زمانی قرار است به استقلال ملاثانی و نفت آبادان ظلم شود. مگر این تیم ها گوشت قربانی هستند؟

سیاوش اکبرپور پس از برد مقابل نفت آبادان در جام حذفی و صعود به مرحله بعدی این رقابت ها، اظهارکرد: بازی خوبی بود. پنجره باشگاه ما بسته است و در نقل و انتقالات زمستانه هم چهار پنج بازیکن از تیم ما جدا شدند. به این بازیکنان افتخار می کنم که تمام مسائل تاکتیکی را طبق آنچه خواسته بودم در زمین اجرا کردند.

به گزارش رویداد برتر، وی خطاب به مسئولان استان خوزستان گفت: تا چه زمانی قرار است به استقلال ملاثانی و نفت آبادان ظلم شود. مگر این تیم ها گوشت قربانی هستند؟ دلم برای مردم آبادان می سوزد و اگر بخواهند این تیم را از آن ها بگیرند واقعا بی وجدانی است. دلخوشی مردم آبادان به همین تیم  است. خوزستان پول دار اما  فقیر است. امیدوارم مسئولان کمک کنند و به روزی برگردیم که تیم ملی ژاپن به خوزستان آمد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال آبی پوش ملاثانی گفت: ۹۵ درصد بازیکنان ما خوزستانی و بی ادعا هستند که آینده فوتبال ایران هستند. فوتبال و ورزش رواج جامعه را تغییر می دهد. تا روزی که این جا هستم برای استقلال ملاثانی می جنگم.

وی در پایان نیز بیان کرد: بازیکنان تیم ملی در بازی با قطر درک نکردند که کجا هستند. در ۳۵ دقیقه ابتدایی بازی اصلا بدون برنامه بودیم اما فوتبال است. اما کاش خوب بازی می کردیم و حذف می شدیم.

انتهای پیام 

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا