اقتصادی

حضور فعال ماجدی در روزهای پایانی هفته برای نظارت بر بازی‌های هیئت فوتبال استان تهران

حضور فعال ماجدی در روزهای پایانی هفته برای نظارت بر بازی‌های هیئت فوتبال استان تهران

رئیس هیئت فوتبال استان تهران حضور فعالی را در برنامه‌های این هیئت در روزهای پایانی هفته داشت.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، پنج شنبه و جمعه‌ای که گذشت برای رئیس هیئت فوتبال استان تهران روز‌های پرکاری بود. سید میرشاد ماجدی، رئیس هیئت فوتبال استان تهران با هدف نظارت و حمایت از فوتبال تهران در مراسم‌های گوناگون شرکت کرد و بازی‌های مهمی را نیز از نزدیک به نظاره نشست.

ماجدی دراولین ساعات روز پنج شنبه در شهر ملارد حاضر شد تا علاوه بر اعلام حمایت خود از فوتبال و فوتسال این شهر، در مراسم اهدای جوایز به برگزیده‌های فوتبال و فوتسال ملارد شرکت کند. رئیس هیئت فوتبال استان تهران اعتقاد دارد ملارد یکی از شهر‌های با ظرفیت بالا برای توسعه فوتبال و فوتسال است و باید با حساسیت مورد توجه قرار بگیرد.

دومین برنامه روز پنج شنبه، تماشای بازی تیم‌های فوتبال امید المپیک اندیشه و عقاب نهاجا از هفته بیست و نهم لیگ برتر امید‌های تهران بود که سید میرشاد ماجدی خود را از ملارد به ورزشگاه مصلی نژاد شهر ری تهران رساند تا این بازی را هم زیر نظر بگیرد.

رئیس هیئت فوتبال بلافاصله بعد از تماشای این بازی خود را به ورزشگاه چمران تهران رساند تا بازی تیم‌های نونهالان پیکان و ایرانمهر را نیز تماشا کند. این بازی برای روشن شدن تکلیف ماندن یا سقوط تیم پیکان اهمیت بسیاری داشت که سید میرشاد ماجدی یک نیمه از این بازی را از نزدیک تماشا کرد تا سومین برنامه روزانه خود را نیز به انجام برساند.

چهارمین برنامه به حضور در ورزشگاه کارگران تهران مربوط می‌شد؛ جایی که قرار بود جوایز تیم نونهالان سایپا که عنوان قهرمانی لیگ برتر را به دست آورد، توزیع شود که این برنامه نیز طبق زمان‌بندی از پیش طراحی شده، به انجام رسید و رئیس هیئت فوتبال استان تهران در جشن قهرمانی نونهالان سایپا حضور یافت و برای مجموعه این باشگاه در ادامه راه آرزوی توفیق کرد.

سید میرشاد ماجدی بعد از فارغ شدن از چهار برنامه فشرده خود به بازدید از ورزشگاه راه آهن تهران پرداخت. وی همچنین به مرکز معاینات پزشکی هیئت فوتبال استان تهران که در ورزشگاه پاس در مجاورت ورزشگاه راه‌آهن قرار دارد، سرکشی کرد تا در جریان روند تجهیز این مرکز قرار بگیرد.

رئیس هیئت فوتبال بعد از انجام این دو ماموریت دقایقی نیز به نظاره بازی تیم‌های هوادار و شمس آذر قزوین از هفته هفدهم لیگ برتر که در ورزشگاه پاس تهران برگزار شد، پرداخت.

برنامه‌های متعدد رئیس هیئت فوتبال استان تهران در روز جمعه نیز ادامه یافت و ماجدی ابتدا به ورزشگاه درفشی فر تهران رفت و بازی تیم‌های پرسپولیس و پیروزان تکین را نظاره و بعد از پایان مسابقه جوایز قهرمانی نوجوانان پرسپولیس در لیگ برتر را اهداء کرد. ماجدی در پایان این مراسم قهرمانی پرسپولیس را به تمام عوامل این باشگاه اعم از مسئولان، مربیان و بازیکنان تبریک گفت و برای این باشگاه نیز در ادامه مسیر سازندگی آرزوی موفقیت کرد.

این، اما پایان دوروز پرکار رئیس هیئت فوتبال نبود. سید میرشاد ماجدی بعد از شرکت درمراسم قهرمانی نوجوانان پرسپولیس بار دیگر راهی شهرری شد و بازی تیم‌های فوتسال سفیر گفتمان و ایرالکوی اراک را نیز تماشا کرد تا یک آخر هفته داغ و پرکار را رقم بزند. در این دیدار‌های مستمر دیگر مسئولان فعال هیئت فوتبال استان تهران نیز حضور داشتند و ماجدی را همراهی کردند.  

ماجدی: هیئت فوتبال استان تهران تعطیلی ندارد

ماجدی درباره چرایی حضور در ورزشگاه‌های متعدد در روز‌های تعطیلی هیئت فوتبال استان تهران توضیحاتی داد: «بازی‌های هفته‌های پایانی لیگ‌های پایه بسیار حساس است و می‌طلبد برخی بازی‌ها را از نزدیک تماشا کنیم. ما در قبال همه تیم‌ها مسئولیت داریم و تا جای ممکن تلاش می‌کنیم بازی‌ها را رصد کنیم تا مشکلی ایجاد نشود و حرف و حدیثی باقی نماند. درست است که پنج شنبه و جمعه روز کاری هیئت فوتبال نیست، اما به اعتقاد من هیئت فوتبال استان تهران تعطیلی ندارد و در روز‌های پایانی هفته تازه کار ما به عنوان متولیان برگزاری بازی‌های فوتبال تیم‌های تهران شروع می‌شود و به همین دلیل هم من برای سرکشی به تعدادی از بازی‌ها و همچنین حضور در برخی مراسم زمان قابل توجهی را صرف کردم. این رویه در هفته‌های آتی نیز ادامه خواهد داشت.»

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی حرفه‌ای هستم که با تجربه و تخصص در زمینه تحلیل‌های اقتصادی فعالیت می‌کنم. با استفاده از روش‌های پیشرفته و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اطلاعات موثق و تحلیل‌های قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در تصمیم‌گیری‌های مالی خود بهترین تصمیمات را بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا