استان ها

تردد درمحورهای شهرستان کلات فقط بازنجیر چرخ امکان‌پذیراست

رویداد برتر/خراسان رضوی فرمانده پلیس‌راه شهرستان کلات گفت: به دلیل بارش شدید برف و یخ‌زدگی سطح جاده‌ها تردد در محورهای شهرستان کلات فقط با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

سروان جعفری وفا در گفت و گو با رویداد برتر خاطرنشان کرد: با توجه به بارش شدید برف به همراه باد در جاده کلات به مشهد در محدوده ته شوری از رانندگان درخواست می‌شود از سفر غیر ضروری جدا خودداری کنند.

وی اظهار کرد: در حال حاضر سطح محورهای شهرستان و به خصوص گردنه گوجگی با توجه به بادروفه لغزنده است. تقاضا داریم رانندگان محترم برای حفظ سلامتی و امنیت خودشان از تردد غیرضروری به جد خودداری نمایند.

فرمانده پلیس‌راه شهرستان کلات با اعلام اینکه مأموران پلیس‌راه از تردد خودروها بدون زنجیر چرخ جلوگیری می‌نماید، از شهروندان خواست نهایت همکاری را با کارکنان خدوم  پلیس‌راه و راهداری داشته باشند.

وی افزود: به دلیل بارش شدید برف و یخ‌زدگی سطح جاده‌ها تردد در محورهای شهرستان کلات فقط با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

به گفته وی بارش‌ها سبب تغییر دما، لغزندگی جاده‌ها و کاهش دید شده است لذا رانندگان با رعایت فاصله طولی مناسب و سرعت مطمئنه تردد کنند.

وی با بیان اینکه لازم است رانندگان به توصیه‌ها و هشدارهای مأموران پلیس توجه کنند، گفت: زمانی که انسداد یک مسیر به دلیل برف و کولاک اعلام می‌شود، لازم است و حتماً به این هشدارها توجه کرده و از مسیرها و دسترسی‌های فرعی برای تردد از همان محدوده یا دسترسی به محور مسدود شده استفاده نکنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا