جامعه

پلیس دختر ۱۱ ساله را از دستان ۲ شرور آدم‌ربا در تهران نجات داد

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از پیدا کردن دختر ۱۱ ساله دقایقی پس از آدم‌ربایی در شرق تهران خبر داد.

به گزارش رویداد برتر، سردار  علی‌ولیپور گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: چندی پیش زن جوانی هراسان به اداره یازدهم پلیس آگاهی مراجعه و اعلام کرد که دختر ۱۱ ساله‌اش پس از اینکه از مدرسه تعطیل شده دیگر به خانه بازنگشته و تلفن همراهش نیز خاموش است. موضوعی که سبب نگرانی این مادر و درخواست کمکش از پلیس شده شده بود.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع، کارآگاهان خیلی زود راهی مدرسه شده و با بازبینی دوربین‌های مداربسته متوجه شدند که دو نفر از  اراذل و اوباش با خودروی خود پس از تعطیلی مدرسه برای دختر ۱۱ ساله مزاحمت ایجاد کرده و پس از فریب، اقدام به ربودن وی کرده‌اند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت ادامه داد: کارآگاهان در گام بعدی با اقدامات اطلاعاتی گسترده هویت متهمان را شناسایی کرده و متوجه شدند که آنها قصد دارند تا دختر ۱۱ ساله را به اسلامشهر ببرند.در همین راستا نیز هماهنگی‌های لازم با مقام قضایی انجام شده و اقدامات گسترده کارآگاهان ادامه پیدا کرد.

وی با بیان اینکه دو فرد شرور از تحت تعقیب قرار گرفتن خودشان از سوی ماموران پلیس مطلع شدند، گفت: این افراد که متوجه شده بودند پلیس آگاهی آنها را زیرنظر دارد دختر بچه را در خیابان رها کرد و از صحنه جرم متواری شدند. 

ولی‌پور گودرزی با بیان اینکه با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی دختر ۱۱ ساله به آغوش گرم خانواده‌اش بازگردانده شد، گفت: متهمان هم مورد شناسایی قرار گرفته و تحت تعقیب کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی قرار دارند.

انتهای پیام

بخش مقالات اجتماعی

تحقیقگر جامعه‌شناسی با تجربه در مطالعه تمدن‌ها و ارتباطات بین فرهنگ‌ها.
دکمه بازگشت به بالا