ورزش

بحران در کاتالان – رویداد برتر

سرمربی آبی‌اناری‌ها نظرش را تغییر داد و تابستان پیش رو بارسا را ترک نخواهد کرد. وضعیت ژاوی و تصمیم تازه‌اش باعث ایجاد یک بحران داخلی در بارسلونا شده‌اند.

به گزارش رویداد برتر، ژاوی چند ماه قبل بعد از حذف آبی‌اناری‌ها از جام حذفی اعلام کرد که در پایان فصل بارسلونا را ترک خواهد کرد. آبی‌اناری‌ها در هفته‌های اخیر ناامیدکننده ظاهر شدند؛ به طوری که هم برابر رئال مادرید شکست خوردند و هم در لیگ قهرمانان اروپا از صعود به نیمه‌نهایی بازماندند. پیش‌بینی می‌شد ژاوی با توجه به ناکامی در فصل جاری در پایان فصل تیم را ترک کند اما او در نهایت تصمیم به ماندن گرفت و نظرش را تغییر داد.

فابریتزیو رومانو، خبرنگار سرشناس ایتالیایی، بعد از جلسه چهارشنبه‌ ژاوی با لاپورتا نوشت: ژاوی نظرش را تغییر داد و در بارسلونا باقی خواهد ماند. او بعد از نشست اخیرش با لاپورتا تصمیم گرفت با شرایط موجود در بارسلونا کنار بیاید و به این ترتیب فصل بعد هم سرمربی تیم خواهد بود.

رسانه‌های اسپانیایی هم اعلام کردند قرار است باشگاه بارسلونا در دستیاران ژاوی تغییراتی را به وجود آورد.

وضعیت ژاوی باعث ایجاد یک بحران داخلی در بارسلونا شده است. هیات‌مدیره به جدایی او در تابستان پیش رو رای داد؛ در حالی که خوان لاپورتا تصمیم گرفت او را تا سال ۲۰۲۵ نگه دارد. ژاوی خواستار پرداخت دستمزد سال آخر قراردادش در صورت اخراج شده بود. حال با تصمیم تازه، برخی از اعضای هیات‌مدیره ممکن است در روزهای آینده از سمتشان استعفا دهند.

به نظر می‌رسد که بارسلونا در تابستان آبستن حوادث زیادی خواهد بود و باید منتظر خریدهای بزرگ برای این تیم بود؛ چرا که این بارسلونا توانایی رقابت با رئال مادرید را چه در لالیگا و چه در لیگ قهرمانان اروپا ندارد.

انتهای پیام

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا