استان ها

آیت‌الله رئیسی نمونه منحصر به فرد یک مسئول مجاهد و کارگزار مخلص بود

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری رویداد برتر، جعفر شربیانی، عضو هیئت رئیسه شورا در دویست و سی و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران ضمن تسلیت به مناسبت شهادت رئیس جمهور و دیگر شهدای خدمت، اظهار کرد: ساعت‌ها می‌توان اثبات کرد که ایشان نمونه منحصر به فرد یک مسئول، کارگزار مجاهد و خستگی ناپذیر، مخلص، با ارزش و مصلح بود. سرفصل مشترک تمام کسانی که در مورد منش، شخصیت و سبک سیاسی شهید رئیسی سخن گفتند، اخلاص ایشان بود.

وی افزود: آنچه ایشان را خاص می‌کند اخلاص در برابر امامین انقلاب است؛ با این معیار خلوص شهید رئیسی به این دو امام بزرگوار خاص و استثنایی بود و جزو خالص‌ترین کارگزاران به شمار می‌رفت.

شربیانی با بیان اینکه گاهی شکافی به نام دوگانه قدرت در سطوح بالای نظام در دولت‌های مختلف سه دهه اخیر مطرح شده و مورد طمع دشمنان واقع می‌شد، تصریح کرد: شهید رئیسی با درایت و اطاعت محض خط بطلان روشنی بر این شکاف کشید و با تبعیت از مقام معظم رهبری اجازه طرح چنین شکافی در دولت مطرح شود و امکان ظهور و بروز آن فراهم شود.

وی ادامه داد: مردمی بودن شهید رئیسی از ویژگی‌های ایشان و ناشی از درک دقیق و نزدیک از مشکلات مردم بود، از دغدغه‌های مهم وی رفع مشکلات اقتصادی بود و همواره در سیاست‌ها، برنامه‌های خود، این موضوع را در دستور کار خود قرار می‌داد.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه آیت‌الله رئیسی رفتار و منش درستی داشت و شهادتش نماد حقانیت جمهوری اسلامی ایران بود، اظهار داشت: در این حادثه رسوایی اپوزیسیون را برای بار چندم در برابر ملت ایران شاهد بودیم و مردم قدرشناس کشورمان بار دیگر مواجهه بجایی در خصوص حوادث اینچنینی داشتند که رسوایی این جماعت فرصت طلب را رقم زد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا