سلامت و دانش

تاکید رییس جمهور شهید بر تکریم بیماران / آغاز اعتباربخشی بیمارستان‌ها از ابتدای خردادماه

معاون درمان وزارت بهداشت با گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله رییسی و هیات همراه ایشان، تاکید کرد: مطابق فرمایشات مقام معظم رهبری، هیچ خللی در امور کشور از جمله در حوزه سلامت رخ نمی دهد چراکه تکریم بیماران همواره مورد تاکید آیت الله رییسی، رییس جمهور شهید بود.

به گزارش رویداد برتر، دکتر سعید کریمی در اجلاس غیرحضوری روسای دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور، با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی، اظهار داشت: هیچ خللی در امور کشور نباید ایجاد شود و حتما باید با نظارت روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی، تمام مراکز درمانی، خدمات خود را مثل قبل و حتی بهتر از گذشته ارائه کنند.

بنابر اعلام وزارت بهداشت، وی تاکید کرد: رضایتمندی مردم و بیماران به عنوان خدمات گیرندگان بخش سلامت همواره مورد توجه و تاکید آیت الله رییسی بود که باید این رضایتمندی حفظ و ارتقا پیدا کند.

معاون وزیر بهداشت از آغاز اعتباربخشی بیمارستان‌ها از ابتدای خردادماه خبر داد و گفت: اعتباربخشی بیمارستانها و مراکز درمانی به هیچ عنوان به تعویق نمی افتد و طبق برنامه زمانبندی، انجام می شود.

کریمی یادآور شد: رصد، پایش و نظارت بر عملکرد مراکز درمانی توسط روسای دانشگاه‌ها و دانشکده‌ها و همچنین معاونان درمان آنها، هم به صورت برنامه‌ریزی شده و هم سرزده باید طبق روال معمول انجام شود تا به هیچ عنوان شاهد تعطیلی مراکز درمانی و درمانگاه ها نباشیم بلکه این مراکز با تمام توان به خدمت رسانی به مردم عزیزمان بپردازند.

انتهای پیام

کارگروه خبری علمی پزشکی

هدفم این است که از طریق مطالب علمی و پزشکی، شما را در مسیر بهبود و حفظ سلامتی همراهی کنم و بهترین توصیه‌ها و راهکارها را به شما ارائه دهم.
دکمه بازگشت به بالا