استان ها

شکست گیتی‌پسند در خانه/ کازرونی‌ها در مسیر نایب قهرمانی

اصفهان |اهواز

رویداد برتر/فارس نماینده کازرون با کسب یک پیروزی حساس در اصفهان، مسیر خود را برای کسب عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر هموار کرد.

هفته بیستم لیگ برتر هندبال عصر امروز، ۱۷ اردیبهشت در شهرهای مختلف پیگیری شد و در مهم‌ترین بازی، نبرد بین تیم‌های دوم و سوم جدول به سود نماینده استان فارس به پایان رسید.

دیدار تیم‌های گیتی پسند اصفهان و شهید شاملی کازرون از ساعت ۱۵:۱۵ دقیقه با قضاوت مهدی توکلی و سعید ولدخانیان، در سالن شهید سجادی شهر اصفهان آغاز شد.

در ترکیب تیم میزبان حمیدرضا تاجیک، مسلم زلفی، علی شیرانی، علی حیدریان، حسین حیدریان، ساسان صادقی، امین فرهادی، امید سرپوشی، علیرضا اهوازی پیرزاده، رضا عزتی، مجید مسعودی، علی صادقانی، سید علی موسوی و مجتبی پیکانپور قرار داشتند. هدایت گیتی‌پسند بر عهده کیوان صادقی بود.

همچنین در ترکیب تیم شهید شاملی کازرون نیز نفراتی چون سجاد مرتضوی، محمد صفری، ابوالفضل لطفی، حامد حبیب‌زاده، فرزاد رستمی، طاها شکوهی‌پور، فواد فرهادی، مهران حسینی، حامد منشی‌زاده، علی گنجی، بهرام رستمی، مهدی دارینی، حسین جهانی، کیارش طاهری، کامیار طاهری و مهرداد صمصامی با هدایت حمید صادق شاه‌نشین قرار داشتند.

اصفهانی‌ها بازی را به مراتب بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی با ۳ گل اختلاف از شهید شاملی پیش افتادند اما در دقایق انتهایی نیمه اول، شاگردان صادق به خود آمده و با ارائه یک بازی کم نقص، نه‌تنها اختلاف گل را جبران کردند بلکه نیمه نخست را با نتیجه ۱۷ بر ۱۵ به سود خود پایان دادند.

در نیمه دوم تیم گیتی پسند که می‌دانست با این شکست رتبه دومی خود را به خطر خواهد انداخت، تلاش زیادی کرد تا بازی را دوباره به سود خود برگرداند اما در نیمه دوم تنها یک امتیاز بیشتر از نماینده فارس کسب کرد تا در مجموع دو نیمه، با یک گل اختلاف بازنده شود. این دیدار در نهایت با پیروزی ۲۷ بر ۲۶ نیروی زمینی شهید شاملی کازرون به پایان رسید.

به گزارش رویداد برتر، در جدول رده‌بندی پس از مس کرمان که با پیروزی در هر ۲۰ بازی خود مقتدرانه قهرمان شده است، تیم گیتی‌پسند با ۳۲ امتیاز از ۲۰ بازی دوم است و شهید شاملی کازرون با ۳۱ امتیاز از ۱۹ بازی در رتبه سوم قرار دارد.

تیم شهید شاملی در صورت پیروزی در هر سه دیدار باقی مانده، قطعا رتبه دوم جدول را از آن خود خواهد کرد و به عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر دست خواهد یافت.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا