خبرهای کلی

پشتوانه مردمی بزرگ ترین سرمایه انقلاب اسلامی است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، روح الله رضوی نژاد پیش از ظهر چهارشنبه در دهمین جشنواره جهادگران علم و فناوری بسیج استان مرکزی اظهار کرد: تمام آزادیخواهان عالم و مردم ایران از طوفان الاقصی در پاسخ به عملکرد رژیم صهیونیستی و وعده صادق خرسند شدند چرا که هیمنه پوشالی و قدرت بازدارندگی رژیم صهیونیستی با اجرای این عملیات در جهان شکسته شد.

وی افزود: بیش از ده‌ها هزار کودک، تنها توسط رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند که این اقدامات پاسخی کوبنده، ماهیت مدعیان دروغین حامیان حقوق بشر را آشکار ساخت.

مسؤول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور تصریح کرد: در کمتر از ۵ دهه، شاهد پیشرفت ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف هستیم که این افتخارات و پیشرفت‌ها هرگز نباید فراموش شود و این مهم به برکت انقلاب و امام راحل و شهدا و مشارکت مردم حاصل شده است.

رضوی نژاد بیان کرد: پشتوانه انقلاب اسلامی مردم هستند و بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری هر زمان امور به مردم واگذار شد پیشرفت‌های زیادی حاصل شد و به طور حتم می‌توان گفت، معجزه انقلاب اسلامی را حرکت مردم دانست.

وی اضافه کرد: بسیج تنها داشتن کارت بسیجی نیست و تمام افرادی که در راستای رفع مشکلات پیشگام و همراه هستند بسیجی هستند و به عنوان جهادگر در این حوزه فعالیت می‌کنند.

وی گفت: حضور پررنگ مردم باعث پیروزی انقلاب شد از این رو باید این بستر برای تحول و نقش آفرینی مردم در جامعه فراهم شود.

مسؤول سازمان علمی، پژوهشی و فناوری کشور اضافه کرد: با علم می‌توان به قدرت دست یافت و تمدن سازی را عینیت بخشید از این رو تحقق تمدن نوین اسلامی نیازمند مرجعیت علمی است که با جهاد علمی حاصل می‌شود.

وی ادامه داد: اگر بتوان ظرفیت‌های موجود را برای حل مسائل انقلاب اسلامی بسیج کرد، به طور حتم نتایج خوبی حاصل خواهد شد و تحقق این مهم نیازمند تعامل و هم‌افزایی تمام ارگان‌ها با مردم است.

دکمه بازگشت به بالا