خبرهای کلی

بیش از ۴۰۰ حامی در طرح اکرام ایتام و محسنین ثبت نام کردند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

اخبار ایران |اقتصاد

علی منصوری در گفتگو با خبرنگار آنلاین، اظهار کرد: هم‌زمان با شب عید سعید غدیر خم پایگاه‌های جذب حامی در مسیر برگزاری جشن‌های مردمی استقرار یافت.

وی ضمن تقدیر از مشارکت مردم نیکوکار استان افزود: بیش از ۴۰۰ نفر از دوستداران حضرت علی علیه‌السلام با الگوگیری از ایشان در سامانه اکرام ایتام و محسنین ثبت‌نام کردند.

رئیس اداره اکرام ایتام کمیته امداد استان تعداد فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت را ۸ هزار و ۷۰۰ فرزند عنوان و بیان کرد: ۲۳ هزار و ۱۰۰ نیکوکار از این تعداد فرزند حمایت می‌کنند.

منصوری خاطرنشان کرد: فرزندان خانواده‌های نیازمند متأسفانه با مشکلات اقتصادی از جمله در زمینه تحصیل مواجه هستند که خیران و نیکوکاران می‌توانند با واریز ماهیانه مبالغ دلخواه به حساب فرزندان معنوی خود بخشی از این هزینه‌ها را پرداخت کنند.

وی با اشاره به روش‌های مشارکت در طرح اکرام ایتام و محسنین گفت: نیکوکاران علاقه‌مند به مشارکت در این طرح می‌توانند با ارسال پیامک به شماره تلفن همراه ٠٩٩١٢٠۵٩٣۴٩، مراجعه به سایت Ekram.Emdad.ir، ارسال عدد ۰۳۸ به ٣٠٠٠٣٣٣٣ و یا مراجعه حضوری به ادارات کمیته امداد در سطح استان سهمی در تأمین نیازهای اقتصادی فرزندان خانواده‌های نیازمند (تأمین هزینه‌های تحصیلی، پوشاک و هزینه‌های جاری) داشته باشند.

لازم به ذکر است، همچنین کد دستوری #۰۳۸ *۸۸۷۷* برای پرداخت کمک‌های غیرحضوری برای فرزندان معنوی شما در نظر گرفته شده است.

دکمه بازگشت به بالا