استان ها

مردم شهرستان نور پای عهد خود ایستادند

رویداد برتر/مازندران مردم شهرستان نور از ساعات اولیه آغاز رای گیری با حضور پرشور در پای صندوق‌های رای و تشکیل صف‌های طولانی نشان دادند که عزم راسخ برای ساختن آینده‌ای روشن‌تر دارند و آمدند تا بار دیگر با آرمان‌های امام رحل، رهبر معظم انقلاب و شهداء بیعت کنند.

این انتخابات به صورت زودهنگام،‌ یکسال زودتر از موعد مقرر و در پی ناتمام ماندن دولت سیزدهم شهید جمهور ابراهیم رئیسی برگزار شده است.

مردم ولایتمدار و قدرشناس شهرستان نور امروز آمدند تا بگویند که بیگانگان هر چقدر هم که تبلیغات منفی کنند باز هم به سخنان رهبر خود گوش فرا می‌دهند و با حضور خود پای صندوق‌های رأی، پای این نظام و انقلاب هستند.

راضیه جمشیدی در حاشیه برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در گفت‌وگو با رویداد برتر اظهار کرد: بر خود وظیفه می‌دانم تا برای پیشرفت و ارتقای کشورم قدمی هر چند کوچک بردارم .

مردم شهرستان نور پای عهد خود ایستادند

وی گفت: ما با انتخاب صحیح می‌توانیم در امتداد راه شهداء قدم برداریم و برای کشور تأثیرگذار باشیم.

حسینی پیرمرد ۹۰ ساله‌ای که با همسرش دست در دست هم آرای خود را به صندوق انداختند در گفت‌وگو با رویداد برتر اظهار کرد: برای مملکتم، شاد کردن دل رهبرم در این انتخابات شرکت کردم.

خانم محمدی هدف خود را از شرکت در انتخابات گوش به حرف رهبری و بهتر شدن شرایط اقتصادی بیان کرد.

بیژن پولادی فرماندار شهرستان نور امروز در مسجد جامع این شهرستان گفت: ۱۳۲ شعبه اخذ رای برای شهرستان نور در نظر گرفته شده است که از این شعبات ۶۲ حوزه در بخش مرکزی، ۲۴ حوزه در بخش بلده و ۴۷ حوزه در بخش چمستان آماده اخذ رای مردم فهیم هستند.

مردم شهرستان نور پای عهد خود ایستادند

وی ادامه داد: تمامی آموزش‌های لازم به عوامل اجرایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری داده شد و نمایندگان فرماندار و بخشدار در شعبات حاضر و ناظر بر عملکرد هستند.

فرماندار شهرستان نور با اشاره به اینکه روند رای گیری به صورت مطلوب بوده و مشکلی مشاهده نشده است، افزود: خوشبختانه میزان مشارکت در سطح شهرستان تاکنون خوب بوده است.

مردم شهرستان نور پای عهد خود ایستادند

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا