ورزش

دوره سرپرستی تمام شد اما خبری از انتخابات بولینگ و بیلیارد نیست!

انتخابات |بلاتکلیفی

ثبت‌نام کاندیداهای فدراسیون بولینگ و بیلیارد در حالی تیرماه ۱۴۰۱ انجام شد که بعد از گذشت ۲ سال هنوز خبری از برگزاری مجمع انتخابات این فدراسیون نیست.

به گزارش رویداد برتر، ثبت نام از کاندیداهای فدراسیون بولینگ و بیلیارد در حالی تیر ۱۴۰۱ انجام شد و کامبیز صنعتی، محمد ولی زاده، غلامزاده و هاشم اسکندری برای احراز پست ریاست فدراسیون ثبت نام کردند که سال گذشته انتخابات این فدراسیون دو بار به تاخیر افتاد و اکنون بعد از گذشت ۲ سال هنوز خبری از برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون بولینگ و بیلیارد نیست.

این بلاتکلیفی در شرایطی است که رضا سلطانپور دبیر فدراسیون آذر سال گذشته با حکم کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان به عنوان سرپرست فدراسیون بولینگ و بیلیارد جایگزین هاشم اسکندری شد و با پایان دوره 6 ماهه سرپرستی سلطانپور، نه خبری از معرفی سرپرست جدید است و نه این که وزارت ورزش زمان برگزاری مجمع انتخابات این فدراسیون را به صورت رسمی اعلام می‌کند.

رضا سلطانپور سرپرست فدراسیون در این خصوص به رویداد برتر گفت: برای برگزاری مجمع انتخابات بولینگ و بیلیارد تابع تصمیم وزارت ورزش و جوانان هستیم، هر زمان به ما براساس اولویت بندی وزارت ورزش تاریخ اعلام کنند، جلسه هیات رییسه را برگزار خواهیم کرد. آماده برگزاری مجمع هستیم تا زودتر وضعیت ریاست فدراسیون مشخص شود.

وی در پایان گفت: درست است در اولویت بندی برگزاری مجمع انتخابات در ردیف‌های پایین قرار داریم اما امیدوارم با برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون بولینگ و بیلیارد زودتر تکلیف این فدراسیون از نظر ریاست مشخص شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا