خبرهای کلی

قدردانی حضور حماسی کرمانشاهیان در انتخابات و تبریک به رئیس جمهور – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

اخبار ایران |انتخابات

به گزارش خبرنگار آنلاین، نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار کرمانشاه در پیام مشترکی از حضور حماسی مردم شریف این استان در مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری قدردانی کردند و به رئیس جمهور منتخب تبریک گفتند.

متن پیام بدین شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم
عروج ملکوتی حضرت آیت‌الله دکتر رئیسی، رئیس‌جمهور شهید، مصیبت سنگین و بزرگی برای ملت ایران و نظام اسلامی بود؛ اما به حمد الهی و با بصیرت و آگاهی ملت شهیدپرور که میراث‌دار شهیدان و ادامه‌دهنده‌ی راه شکوهمند آنان است، با وجود محدودیت زمان قانونی، حماسه‌ای کم‌نظیر در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری خلق کرد و بار دیگر ثبات و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت‌پذیری ملت قهرمان و سرافراز ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشید.

ملت هوشیار ایران این بار هم بر تبلیغات وسیع بدخواهان و دشمنان ایران و تکاپوی گسترده برای تحریم انتخابات آنلاین باطل زدند و در صحنه‌ای آزاد، شفاف و گرم طی ۲ مرحله نامزدهای موردنظر خود را انتخاب و بیش از ۵۵ میلیون رأی به صندوق‌های انتخابات ریختند.

مجموعه مجریان از جمله بیش از ۳۲ هزار نفری که انتخابات را در استان کرمانشاه برگزار کردند، با امانتداری و تلاش شبانه‌روزی از تک‌تک آرای مردم صیانت کردند و نشان دادند که جمهوری اسلامی، سلامت انتخابات را یک اولویت قطعی می‌داند.

این‌جانبان ضمن تبریک به جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان، رئیس‌جمهور منتخب و آرزوی توفیق و سربلندی ایشان در تحقق اهداف جمهوری اسلامی، رفع مشکلات عمومی به‌ویژه اقتصادی و اعتلای نام ایران، از کلیه عوامل زحمتکش اجرای این انتخابات باشکوه قدردانی می‌کنیم و سپاسگزار حضور ارزشمند و زمان‌شناسی مردم استان در دو انتخابات ۸ و ۱۵ تیرماه هستیم.

امید واثق داریم؛ رئیس جمهور منتخب، تمام توان و ظرفیت‌های کشور را با استفاده از نیروهای متدین، متعهد، انقلابی و دانشمند برای رفع مشکلات و در راستای تحقق ایرانی قوی به‌کار خواهد گرفت و به‌یاری خداوند متعال شاهد خلق صحنه‌های شوق‌انگیز هم‌دلی و انسجامی افزون برای رسیدن به قله‌های پیشرفت و ترقی مادی و معنوی خواهیم بود.
بعون الله و منّه و کرمه.

حبیب‌الله غفوری
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه
محمدطیب صحرایی
استاندار کرمانشاه

دکمه بازگشت به بالا